Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ilyen lenne egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen lenne egy laza szex kapcsolat, vagy lehet hogy valamit ő is érez irántam?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, akivel kicsit össze melegedtem így az ünnepek alatt. Igazából megbeszéltük, hogy nem akarunk párkapcsolatot, mert mindkettőnknek elege van belőle, de a szex az hiányzik. Viszont nem arról van szó, hogy csak gyorsan lezavarjuk és kész. Meghívott kajálni, néztünk együtt filmet összebújva. Ott aludtam. Másnap együtt reggeliztünk. Minden nap ír valamit. Általában semmi értelmeset. Csak húzza az agyam, piszkál, hülye beceneveket ad. Az a baj, hogy kezdek bele szeretni, mert szerintem úgy viselkedik, ahogy csak kapcsolatban szoktak az emberek. Lehet hogy ő is érez valamit? Rá kérdezni nem fogok, mert ismerem. Soha nem vallaná be.

23N


2018. jan. 1. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Miert nem lepodok meg hogy a kerdezo no?! Mar csak azt nem irtad le hogy hazas emberrol van-e szo.
2018. jan. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1 Mert egy hímsoviniszta tuskó vagy, azért.

Én is jártam már így. Bár én érzelmileg döglött vagyok. Abban az esetben a pasi szeretett belém.

Ha jó neked így, kérdező, akkor élvezd, amíg tart. De vigyázz magadra...

2018. jan. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem akar párkapcsolatot. De ez még nem zárja ki azt, hogy ne lennének feléd érzelmei. Valószínűleg jól érzi magát veled, de egyelőre nem akar elköteleződni. Hagyd, hadd alakuljon.
2018. jan. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy ffi, ha akar vmit a nőtől, azt kifejezi, kimondja, tesz a nőért.

Ha nálatok ez nincs, akkor nem akar mást. Nekem tizenx évig volt ugyanilyen szexkapcsolatom, sosem volt több, aem szerelem. De attól még emberileg szerettük egymást.

2018. jan. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!