Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez a levél így mehet a hölgyne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a levél így mehet a hölgynek szerintetek?

Figyelt kérdés

Pár hete Facebook-on chateltem vele és nagyon megfogott. Azóta elég sok dolgom volt és nem írtam neki, de úgy érzem, most itt az ideje. Ez a levél így ebben a formában jó szerintetek? Minden segítő véleményt örömmel vennék:


"

Szia!


Pár hete Facebookon beszéltünk. Nagyon felkeltetted az érdeklődésemet, szívesen megismernélek jobban, akár meg is látogatnálak kellemes otthonodban. Én egy rendkívül kedves,korlátlan és némileg perverzebb fantáziával és pár nem hétköznapinak mondható vággyal megáldott,a szex szinte minden formája iránt érdeklődő,nagyon nyitott 49 éves férfi vagyok.Szívesen ismerkednék olyan hozzád hasonló,a szex több formájában is tapasztalt és járatos,perverzebb dolgokat is kedvelő,nyitott,bevállalósabb típusú hölggyel,aki segítene,partner lenne vágyaim megvalósításában.


Én magam egy korrekt és megbízható,ápolt,diszkrét férfi vagyok,és hozzám hasonlóan ápolt,megbízható,korrekt,odaadó partnert keresek. Múltkor említetted, hogy volt lovas, szamaras kalandod is, erről örülnék, ha többet is mesélnél nekem. Én kifejezetten nyitott vagyok az ilyen nem hétköznapi, kicsit extrémebb dolgokra is.


A múltkor említettem neked, hogy van egy 24 éves fiam és vele élek, erre a te első kérdésed az volt, hogy "övé hány cm?" Ez a kérdés kicsit meg is lepett és nem is tudtam rá kielégítő választ adni neked, mivel ez nem igazán beszéd téma közöttünk a fiammal, de a kedvedért szívesen megkérdem majd tőle. Ha szimpatikusnak találsz e pár sor alapján és érdekelne a dolog,érdekesnek,izgalmasnak,izgatónak találod,és úgy érzed,úgy gondolod,tudnál segíteni,kérlek keress meg.

"


Hát,ennyi lenen nagyjából. mit gondoltok? Ez így jó, vagy talán kéne valamin változtatni? Nagyon izgatott vagyok, úgy érzem ez egy csodás nő akivel nagyon is passzolnánk. Köszi a válaszokat előre is és BUÉK!:)



2018. jan. 1. 08:59
 1/10 anonim ***** válasza:
2018. jan. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

KÉt kérdés:


1. Érzed e elég maszkulinnak és potensnek magad, hogy a lo-szamár kombinációval is versenyezni tudj?


2. Ha nagyobb a fiadnak, bánt e, hogy a csodás nő vele fog majd inkább dugni?

2018. jan. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj én sokkal fiatalabb vagyok nálad és lány vagyok,de sztem a nő ha egyáltalán nő volt szívatott Téged.
2018. jan. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem semmi. Viszont vigyázz, lehet kamu.

Ki a csaj, rákerestél a képeire, hogy biztos ő az?

2018. jan. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Uh, na ez kemény. Ló, fiad mérete...

Alig vagytok aberráltak!

2018. jan. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%

A levél megfogalmazása korrekt, szimpatikus pasinak tünsz!szerintem elkűldhető igy a levél. sok sikert hozzá, legyenek élményeid! BUÉK!

Kiváncsi lennék a folytatásra, ha gondolod majd esetleg privátban jelezz vissza!

2018. jan. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igy jo ahogy van.

Mehet

2018. jan. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Ez igy szar ahogy van.

Most komolyan , egy 49 éves férfi vagy és nem tudsz beszélgetni csak a fütykös méretéről?

Ez a szöveg az utcasoron elmegy hogy rögtön arra tér ki az ember. Szörnyű, mint férfi mondom ezt.

2018. jan. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jézusom.
2018. jan. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49 évesen tudhatnál legalább annyit, hogy ha csajt akarsz, ne magadat add elő, hanem őutána érdeklődj.
2018. jan. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!