Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amelyik hölgynek minimum 5 cm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik hölgynek minimum 5 cm átmérőjű bimbóudvara van az ugye nem szégyenli?

Figyelt kérdés
Ezt tartom izgatónak , ha kúpos az is plusz és úgyis összehúzódik .
2016. máj. 11. 16:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy nem. Szerintem is meglehetősen fantáziamozgató, ha nagyobb, és még domború is a bimbóudvar.
2016. máj. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Na frankó. Mindig rá kell jönnöm itt a gyakorin,hogy full béna a kinézetem. Kicsi a mellem,a bimbóudvarom, viszont a kisajkaim kilógnak.. Áhh soha nem kelek el..
2016. máj. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

2#

Dehogynem.

2016. máj. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ugyan már . Olvass vissza minden kategóriában , a kis cickó kis bimbó és olyan ajkak amik neked vannak az viszi a pálmát . Akinek telt körte melle van azt nem tartja a többség izginek hanem sajna csöcsnek és a babapunci kis gyerekre emlékezteti őket .
2016. máj. 11. 17:16
 5/13 anonim ***** válasza:

Már miért kellene szégyellni?

Igaz nem kúpos de jócskán több mint 5 cm :)

2016. máj. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szégyellem és nem vigasztal, hogy Neked kérdező vagy bárki másnak ez tetszik. Nekem attól még k*vára rossz ránéznem. :D

Még nagy mellem csak elmegy, de egy 75B-n egy 6 centi átmérőjű bimbóudvar (ezekkel a paraméterekkel rendelkezem) iszonyatosan aránytalan és egész egyszerűen hülyén néz ki az eredmény.

2016. máj. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

2-es... most a kilógó kisajkak hogy jönnek ide???


Pont az, hogy a többség azt imádja ;)


24/f

2016. máj. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#6: ízlések és pofonok, bár neked végül is valamivel több beleszólásod van :)
2016. máj. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Már engem sem érdekel ki mit szeret. Nekem is körte cicim van (85C), kilógó kisajkak és nagy bimbiudvar. Ez van.:D
2016. máj. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem tetszik...nagy is a mellem es a bimboudvarom is. Nem vagyok kibekulve vele. Nem szivesen mutogatom, de ez van sajnos. :)


26N

2016. máj. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!