Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiknél egy aktus sokáig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknél egy aktus sokáig tart- 1-1,5 órát minimum-, azt hogy?

Figyelt kérdés

Mármint, előjátékkal együtt számoljátok az időt, és hosszabb a petting, azért tart ennyi ideig? Vagy ha nem, és tényleg minimum egy órán keresztül aktívan a férfi folyamatosan, szünet nélkül a nőben van, akkor ez végig élvezetes nektek? Nők, nem dörzsöl ki?


A teljesen mezei, egyszerű szexre gondolok, ahol max a pózváltás idejére szűnik meg a behatolás. Tényleg ilyen hosszan azt végig élvezi mindkét fél?


A kérdést az őszinte kíváncsiság szülte. Nekem nőként 15-30 perc untig elég ahhoz, hogy kétszer is elélvezzek, de ha ez ennyi idő alatt nem történik meg, akkor utána már elzsibbad, érzéketlen, kidörzsölődött (mikor milyen) lesz a puncim, és akkor utána már akármeddig tart az aktus, kellemetlen lesz, nyilván az élvezet csökkenése miatt még unalmas is. Hiába, hogy szerelem meg romantika meg akármi, a testem így működik. Orgazmus(ok) után meg már nagyon kifáradok, és egyébként is számomra ott véget ér a szex, így bátorítom a párom is a mielőbbi befejezésre, mert akkor meg azért nem akarom már folytatni. Hiába, hogy szerelem meg romantika meg akármi, a testem így működik.


Azt nyilván én is tudom, hogy más teste meg pont, hogy nem így működik, de azért azt tényleg nehéz elhinnem, hogy mondjuk mikor valaki mondja, hogy egy hétvégi nap 5-6, egyenként minimum egy órás aktussal szórakoztatták egymást a kedvesével, akkor az ténylegesen úgy történt, ahogy én azt elképzelném, de ez olyan kérdés, amit nekik személy szerint nem tehetek fel szemtől szemben, ezért itt kérdezősködöm :D


Akik hosszan szexeltek, ez végig behatolós, merev és nedves, aktív szexelős rész? Pihenés nélkül? És tényleg végig jó?


2016. febr. 21. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:

próbald ki. több nővel is és meglatod kivel meddig birod, hány menetet

sok sikert

2016. febr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nő vagyok, párkapcsolatban, bocsi, ha nem jött le a szövegből.


és nem a konkrét mikéntjére vagyok kíváncsi, hanem hogy ez tényleg olyan jó-e, mint ahogyan azt mindenki mondja, aki mondani szokott ilyesmit :D

2016. febr. 21. 20:24
 3/9 anonim ***** válasza:

"nő vagyok, párkapcsolatban, bocsi, ha nem jött le a szövegből"


Abból, hogy "akkor utána már elzsibbad, érzéketlen, kidörzsölődött (mikor milyen) lesz a puncim", szerintem azért lehetett sejteni, hogy nő vagy. :-)

2016. febr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Azzal a partnerrel lehet orakig szexelni szeretkezni akivel rajossz h nem az a lenyeg h elelvezz..

Maga a szex tud annyira izgalmas lenni h orakig csak elvezed a masikat..

Nekem van ilyen partnerem es igen vele mondjuk masfel ora ugyh vegig benne vagyok mereven es o vegig naggyon nedves..sot volt ugy h el sem elveztem a vegen vagy o nem..de ez nem is volt fontos mert annal sokkal jobb volt maga az egyutt let..

:)

30F

2016. febr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Én egészen addig nedves vagyok, amíg bennem van egy farok. Bocs a nyers szóhasználatért. :) Ha órákon át dugna a párom, akkor addig. (Ha nem nagyon kívánom, de mégis belekezdünk, akkor is kb 1-2 perc alatt teljesen nedves leszek, ha odateszi a bejárathoz és próbálgatja betenni.) Nekem egyetlen bajom van, hogy egy idő után annyira nedves és tág leszek szex közben, hogy nem sokat érzek már egy átlagos vastagságú farokból. Persze, amíg bírom izomlázmentesen, addig szorítom, mert úgy jó, de ez azért hosszú távon fárasztó. (Főleg, hogy aztán mégis kegyetlen izomlázam szokott lenni másnapra.) Nálunk amúgy 5 perc sincs az előjáték, kb 1 órán át bírjuk az aktív dugást, aztán még kb fél óra kézzel-szájjal. Szerelem meg romantika szóba sem kerül ilyenkor, csak hajtanak az ösztönök és nem bírjuk abbahagyni. Elélvezni meg nem is akarunk addig, amíg jólesik a szex, inkább késleltetjük, amíg lehet.

Utána persze, kidöglünk teljesen, de az igazából kellemes fáradtság. A párom azért még sokszor vállalkozna egy újabb, rövid menetre, de én már annak nem szoktam lelkesedni, mert tényleg elfáradok. Amúgy én egy orgazmusra vagyok kalibrálva. Utána már nem megy mégegyszer. Ha néha mégis kierőszakoltuk belőlem, akkor sem volt már olyan jó. Le is szoktunk erről az évek során. Úgyhogy, ha a párom nem bír magával, akkor megdug mégegyszer, ő elmegy, én meg élvezem (újabb) orgazmus nélkül is, szóval mindenki boldog. Aztán ránézek az órára és rosszul leszek, hogy megint elb.sztuk az időt. :D De amúgy néha tényleg lenne jobb dolgom is, mint ennyit szexelni egyhuzamban. Csak nehéz abbahagyni, ha belekezdünk.

31N

2016. febr. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 lutaker ***** válasza:
0%
Max. 5-perc sex után minden pasi elelvez, és vége.
2016. márc. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Utolsó te miről beszélsz 45 perc-nél hamarabb elmennem is nehéz de ha kedvem úgy tartja tarthatom tovább is,azért szomorú hogy valaki találkozik egypár olyan férfival akinek gondjai vannak ilyen téren és azt hiszi az összes férfi olyan...
2016. márc. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Sziasztok hát ezt mindég meglepődve olvasom és hallom hogy 2-3 órát dugnak ehhez gratulálok

Mi a feleségemmel 20-25 perc az előjáték ebben a végén addig nyalom míg el élvez majd akkor váltás és kezdünk dugni ez max 25-30 perc még míg el nem élvezünk mind ketten még egy kis simi levezetés 10 perc és ennyi

Én el nem tudom képzelni 2-3-4 órát dugni egyfolytában ismerek 2 embert aki bírja sokáig de hogy az átlag szerintem max 1 óra és nem töb az biztos

Tehát kedves kérdező szerintem a többség max 1 órát tud aktív sex el tölteni és nem többet mert tényleg érzékeny és kellemetlen lesz utána a feleségem pl nem is nagyon szereti már a második élvezése után ha hozzá nyúlok mert annyira érzékeny és kellemetlen neki

35ffi

2016. jún. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mi órákon át bírjuk és élvezzük is! Keress rá a tantra szexre.
2017. jún. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!