Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha aktus előtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha aktus előtt megiszok két doboz RedBullt jobban fogok teljesíteni?

Figyelt kérdés
Szárnyak nem kellenek csak egy kis energia mert nagyon fáradt vagyok.

2016. febr. 20. 16:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem igen. Meg amúgy e bennük található temérdek cukor megédesíti a spermád ami nagyon fog tetszeni a nődnek
2016. febr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1#


Köszike

2016. febr. 20. 16:37
 3/12 anonim ***** válasza:
ami biztos hogy nagyobb eséjed lesz a szivinfarktushoz mint redbul nélkül deag,ec,idnem lesz édesebb tőle az máshogyan kell google megmondja
2016. febr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És ha csak egy dobozzal iszok előtte 250ml. Elég ratyi vagyok mostanában a szex terén.
2016. febr. 20. 16:46
 5/12 anonim ***** válasza:
akkor hanyagold mert ha szar leszel azt a csaj megjegyzi
2016. febr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Linó03 ***** válasza:
Kettőt amúgy sem egészséges, fizikai munka (értek ezalatt mindent, amitől felmegy a pulzusod) esetén meg pláne nem. Ismerősöm egyet ivott, úgy ment edzésre, túl is pörgött, megerőltette magát és kórházban kötött ki. Nyilván ezzel nincs mindenki így, alkatfüggő, de veszélyes. Legfeljebb egyet, de inkább azt se. Szerintem. De te ismered magad...
2016. febr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor nem iszok egyet sem,legyen biztos. Köszi a választ.
2016. febr. 20. 17:10
 8/12 anonim ***** válasza:
Inkább szex előtt (de csak néha, ritkán) 3-4 órával egy Monster-t igyál meg. A szíved és a vérkeringésed nem játékszer. Megfontolt és óvatos legyél.
2016. febr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Thx!


De nem értem,hogy mi bajom lehet tőle. Az emelkedett pulzus és vérnyomás szex közben teljesen normális.

2016. febr. 20. 18:25
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert a koffein és az adrenalin együtt képes kicsinálni a szívet. A dobozon rajta vannak a figyelmeztetések. Kávét lehetőleg mellőzd ha Monster-t vagy Red Bull-t iszol. Nekem is voltak rossz tapasztalataim, óvatosan kortyolgatom, odafigyelve.
2016. febr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!