Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Autó nélkül lehet csajozni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Autó nélkül lehet csajozni?

Figyelt kérdés

Egy olyan fiúnak akinek nincs kocsija se jogosítványa annak esélye sincs a csajozásra?

Mivel a lányok még a wc-re is kocsival mennek a gyalogolást cikinek fárasztónak tartják pláne télen,meg hát ugye akinek nincs kocsija az valószinüleg szegény is lehet és a lányok nyilván a gazdag pasikat kedvelik akiktől megkapnak mindent és nem lesz unalmas az életük.



2017. dec. 31. 09:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%

Ne általánosíts.Reggelente több,mint fél órát gyalogolok a munkahelyemig.Sosem volt büdös a gyaloglás.

3 barátom volt,abból csak 1-nek volt autója.Semmiben nem tudott többet nyújtani,mint,az,akinek még jogsija sem volt.

Ez csak kifogás részedről.Tudod te nagyon jól,hogy más oka van,amiért nincs barátnőd,csak valamire rá kell fogni.


De ha neked ennyire fontos,akkor kezdj el jogsira gyűjteni .

2017. dec. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
55%

Nekem van autóm, de még sem volt még sosem barátnőm:(((

20f

2017. dec. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
63%
Nekem 2 autóm is van, még sincs barátnőm.
2017. dec. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem aki ér valamit, annak nincs kocsija / nem kell neki kocsi. Van pár kőgazdag ismim, kocsi eszükbe se jut, helyette tényleg elég vad elfoglaltságaik vannak, saját repülő, stb.
2017. dec. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
91%

A 4-es válaszoló szerint megtudhattuk, hogy csak az az ember ér valamit, aki kőgazdag, és nem szorul rá az autóra.

Van saját repülője, ez tényleg elég vad, gondolom limuzinnal megy ki a hangárba és a saját sofőrje vezet. Hű de cool ugye, én is 12 éves vagyok, de majd felnövök.

2017. dec. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Nincs kocsim, kapcsolatom viszont régóta van. Ha egy lány azzal foglalkozna van-e kocsim nem lenne lehetősége nemet mondani, mert nem kezdenek ki vele. Egy lány ismerősöm se ilyen. Akinek ilyen ismerősei vannak az hasonlóan felszínes. 25/F
2017. dec. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
83%

5 párkapcsolatom volt eddig és nincs jogsim.


Családalapítás előtt nekem felesleges.

2017. dec. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
29%
Bocs, hogy kiábrándítok minden kedves BKV-zót, de elég gáz, ha egy pasinak nincs kocsija. Középiskolában még elfogadható, 18 év felett már ciki.
2017. dec. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
32%
Hát,na igen elég ciki.
2017. dec. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
93%

Nem arról van szó, hogy "nem lehet" csajozni kocsi nélkül, hanem arról, hogy más a célcsoportod autóval, és más nélküle.


Ha azzal csajozol, hogy mid van (mellesleg nem csak autóra, de lakásra, nyaralóra, menő ruhákra, ájfónra, szuper állásra, almás notebookra, vállalkozásra, meg ilyenekre is izag), akkor olyan lányokat vonzol be, akiknek ezek a folgok számítanak. Ha nélkülük ismerkedsz, akkor meg más típusú lányok fognak bejönni az életedbe.


Egyikkel sincs bajom, nem ítélkezem. Csíkos a csíkossal, foltos a foltossal érzi jól magyát. Ennyi az egész.

2017. dec. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!