Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Autó nélkül lehet csajozni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Autó nélkül lehet csajozni?

Figyelt kérdés

Egy olyan fiúnak akinek nincs kocsija se jogosítványa annak esélye sincs a csajozásra?

Mivel a lányok még a wc-re is kocsival mennek a gyalogolást cikinek fárasztónak tartják pláne télen,meg hát ugye akinek nincs kocsija az valószinüleg szegény is lehet és a lányok nyilván a gazdag pasikat kedvelik akiktől megkapnak mindent és nem lesz unalmas az életük.



2017. dec. 31. 09:11
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
83%
Egy újabb gyk-s nyomorék!!! Ember! Nem attól lesz valaki gazdag mert van egy átlagos 1,5 millás autója! Ez pár havi fizu, de életképtelen!
2017. dec. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

# 8/11


Aki csak kocsival tud érvényesülni a lányoknál ott komoly gond van.Persze könnyű inkább másra fogni,a lányokat hibáztatni,miközben másoknak pénz/kocsi nélkül is megy ugyan ez. Mindig van mire fogni miért nem jön össze.Sokkal könnyebb mint belátni hogy vagy nem tudsz csajozni,vagy csak egyszerűen nem is hiszel benne és nem is jön össze.

2017. dec. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
80%

Alex, tudom, hogy nehéz elfogadni, hogy ciki ha egy pasinak nincs kocsija, de attól még ciki. Ez egy fórum. Valaki kérdezte, hogy ciki-e, mi meg mondtuk, hogy igen az. Hogy neked személyesen ez milyen frusztrációt jelent, egy másik téma, nem ez volt a kérdés.


Tehát. Ciki ha egy pasinak nincs kocsija?

18 èv felett igen.

Ennyi a sztori. BÚÉK!

2017. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 Alex Fly ***** válasza:
76%

Miért lenne ciki, ha valakinek nincs szüksége péniszhosszabbítóra?

Az én asszonykám velem akar élni, nem egy tragaccsal. Inkább azt kell sajnálni, akinek ehhez kocsira van szüksége...

2017. dec. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
86%
És milyen romantikus mikor BKV-n utaztok mondjuk csak egy sima bevásárlást intézni.
2017. dec. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
86%

Milyen “péniszhosszabbító”?


Az autó az egy közlekedési eszköz.


Amúgy ja, baromi romantikus amikor ugy mentek vacsorázni, hogy villamosoztok az oktogoni mekiig onnan meg haza. A hétvégi programhoz a Magyar Államvasutak kíván zökkenésmentes utazást. Ha a csajod beteg, majd kijön az ügyelet (vagy elviszi az éjszakás busz), ne nyafogjon. Bevásárlás a sarki vegyesboltban mert a madaras teszkó messze van kocsi nélkül. Anyósodékhoz is elvisz a BKV vasánapi ebédre.


Minden nő álma! Máris felizgultam.

2017. dec. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Hát én fix h nem jönnék össze olyan NŐvel akinek nincs kocsija..Amugy meg h mész el vele bárhova? :O Buszon? ahol nem tudtok két szót normálissan beszélni mert tömőt zajos fos?vagy majd ha oda értetek beszéltek?vagy csak ott találkoztok?
2017. dec. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Van kocsim de most nem ez a kérdés, hanem hogy pasinak lenni ciki-e kocsi nélkül.


Szépíthetjük a dolgot, de ettől még... a többit elmondtam.

2017. dec. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Alex Fly ***** válasza:
61%

Persze, ez is egy nézőpont. De el kell mondanom, hogy azért nem minden esetben jelent előnyt az, ha valaki mozgáskorlátozott.

Mint ahogy normál esetben az sem jelent egyértelmű hátrányt, ha valaki képes eljutni A pontból B-be anélkül, hogy ehhez minden esetben egy másféltonnás protézist kellene igénybe vennie.

2017. dec. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Én igazából továbbgondolnám a kérdésed, ha nem gond.. Most vagyok 30 éves és nemrég lett meg a jogsim, elsőre még mielőtt valaki rosszra gondolna :) . Szóval kocsi nélkül baromira nehéz egy kapcsolatot fenntartani, nem is a csajozásnál gond ez. Ha össze akartok jönni egy kis idő pl mert nem egy városban laktok, hanem mondjuk 30km-re egymástól akkor mi van?? buszozgatni mindig?? ezt a nő is meg fogja unni és előbb utóbb lapátra fog tenni. Kell a kocsi mindenképp, ha kikapcsolódni, kirándulni mentek pl a Balatonra stb.. De sok helyen a munkába járást sem tudnád megoldani kocsi nélkül.. Lehet én gondolkodok rosszul de család alapítás után meg FŐLEG kell a kocsi -> gyerekért el az oviba, suliba munka után, bevásárlás hétvégente stb..
2017. dec. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!