Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Autó nélkül lehet csajozni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Autó nélkül lehet csajozni?

Figyelt kérdés

Egy olyan fiúnak akinek nincs kocsija se jogosítványa annak esélye sincs a csajozásra?

Mivel a lányok még a wc-re is kocsival mennek a gyalogolást cikinek fárasztónak tartják pláne télen,meg hát ugye akinek nincs kocsija az valószinüleg szegény is lehet és a lányok nyilván a gazdag pasikat kedvelik akiktől megkapnak mindent és nem lesz unalmas az életük.



2017. dec. 31. 09:11
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
Lehet
2018. jan. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Pénzem lenne a jogsira csak az a baj nem adják meg nekem a orvosi igazolást mivel papíron bolond vagyok levagyok százalékolva és ezért nem vezethetek :D 24 f
2018. jan. 1. 10:58
 23/30 anonim ***** válasza:
Én is bolond vagyok de tudok autót vezetni lányok írhattok ha ez bejön nektek
2018. jan. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Kérdező akkor a te legnagyobb gondod nem a személygépkocsi hiánya, hanem hogy le vagy százalékolva és papíron bolond vagy. :)
2018. jan. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
13%

Elolvastam a kérdést és a válaszokat és világvége érzésem támadt. Szerintem van itt pár ember, aki kapásból érti, hogy miért. ( És eszembe jutott Lázár is, aki szerint akinek nincs semmije ,az annyit is ér)

Minden életkorban más a ciki. Halálos ágyán az lesz a ciki az embernek, ha eszébe, hogy, hogy 20 évesen halálba hajszolta szüleit, hogy vegyenek neki autót, akkor is, ha 16 órát kell érte dolgozniuk. Arra is emlékszik majd, hogy az eltemetésükre nem volt pénze.


Ez egy nagyon beteg világ, de próbálj épelméjű nőket keresni. Vannak, hidd el!

2018. jan. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Úgy lehet csak igazán, már ha normális nőre vágysz. Ott a bicikli, ennél jobb kikapcsolódás nem kell!
2018. jan. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

az mit jelent h bolond vagy papíron?

mennyire vagy mi a betegség?

2018. jan. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
semmi valójában nem vagyok bolond csak papíron ,jártam phszihiáterhez azt hazudtam szellemeket látok stb csak azért hogy százalékoljanak le.
2018. jan. 3. 08:48
 29/30 anonim ***** válasza:

:)

hát sok ilyen van ...

de egy jogsis papír megszerzését ezer módon ki lehet játszani, akár nem is kell tudnia róla a háziorvosodnak, hogy neked másik orvos adott ...

2018. jan. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
A csajozáshoz egyetlen dolog kell, kérdező. Elegendő vér a pucádba!
2018. jan. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!