Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van valaki eggyüt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van valaki eggyüt a másikkal, ha nem jó a szex neki?

Figyelt kérdés

Igazából értem én részben hogy miért, de nekem akkor is fura.

Ha az egyik fél nem képes elengedni magát szex közben, akkor ott más probléma is van, magával a kapcsolattal, nem?



2017. dec. 30. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyilván a kötődés miatt. Nehéz lemondani valakiről, ha a személyisége teljes mértékben megfog, és a kémia is működhet attól még, mert mondjuk a szex nem a legjobb vele. Azt sajnos nem tudom, mennyire lehet hosszútávú a dolog, de általában ilyenből vannak a megcsalások is. Persze, nem minden esetben.
2017. dec. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Mert szeretőt attól még lehet tartani.


A nők fiatalkorukban a jóképű, nagyfarkú pasival jönnek össze, mert:

1.Jól mutat az oldalukon, irigykedik a többi nő.

2.Már akkor spriccolnak, ha a srác rájuk néz.


Mellé meg keresnek egy balekot, akit be lehet tenni friendzone-ba, lelki szemetesnek, szal a jóképű fiú hiányosságai is pótolva, anélkül, hogy bárki beléjük köthetne, szal minden oké.

Maga a tökély.


Később ez megváltozik, már hiába jóképű, ha csak bulizik és egy kiló kenyérre nincs pénze.

Ilyenkor jönnek képbe a családcentrikus, jó keresettel rendelkező férfiak, akik persze puhapö csök az ágyban és általában nem is néznek ki jól, szal szex csak a gyerekig van, utána fájni fog a fejük, eszük ágában sincs többet dugni(persze a puhap öcs félrelépni nem fog, főleg, h ki se látszik a munkából).

Mellette megint megjelenik a jóképű srác, aki most még férfiasabb és ugyan olyan hülye, mint volt, szexen kívül nem is akar semmi mást, persze a nő se akar tőle többet, csak egy két kormolást, esetleg tudat alatt egy gyereket.


A nő bár félrelépeget, ismét win-win szituációban van, hiszen a balek hozza a pénzt, amit úgy szerez meg, hogy nincs otthon, mellette meg ott a ba szógép, aki mindig csak egy kormolásra ugrik be.

Nyilván eléggé fel vannak nagyítva a jellemzők, illetve eléggé szélsőséges, de nagyjából ez a szituáció.

2017. dec. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 Ha annyira szereti, és bízik benne, akkor miért szorong közben?


#2 Érdekes gondolatok, bár fiatalkorban ennek a nagy része nettó baromság. :D (itt a pénzhozásra gondolok)

2017. dec. 30. 17:28
 4/6 anonim ***** válasza:
mert olyan nincs, hogy nem jó szex. ha nem jó akkor is jó, ha jó akkor meg nagyon jó :D
2017. dec. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ebben vagyok, évek óta. Lelki kötődés miatt vagyunk együtt. Neki jó, nekem nem, én megoldom magamnak aztán ha kiszeretünk egymásból akkor ennyi.
2017. dec. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Krisz_39 válasza:

Szerintem mi férfiak piszok egyszerűen működünk...


Nincs szükségünk romantikára, csak egy üveg whisky-re és kész. :-)


Kevesen kapják meg életükbe hogy a párjuk legyen a lelki társuk és a legjobb szexpartnerük is.


Ha a szenvedély meghal, akkor uncsi lesz a szex.

Valahogy fent kell tartani az őrületet. Ami szerintem művészet... Gratulálok akinek sikerült.:-)

2018. jan. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!