Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Undorodom magamtol! Ugye nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodom magamtol! Ugye nem lehet nemibetegsegem? 19/l

Figyelt kérdés

Mult szombaton olyat csinaltam amilyet meg sosem, egy egyejszakas kalandba keveredtem, mondjuk igy. Par hettel ezelott szakitottunk a baratommal de en mar egybol tudtam hogy ez nem lesz jo egyikonknek sem es meg kene probalni mert ostobasag miatt lett ez a szunet. Egyebkent o volt nekem az elso. Talan emiatt is mentem bele nemtudom... Sokat ittam es megartott es belementem egy kis flortbe egy sraccal pedig figyelmeztettek baratnoim, hogy nem kene. O ilyen eleg rosszarcu, balhes fickonak tunt, es elegge hatarozottan kozeledett is en meg belementem mert jol esett, aztan a tancbol tapi lett majd tobb is, tudom hogy undorito vagyok de bevitt a wcbe es ott engedtem neki mindent... Szornyu a tudat mert nem ilyen lany vagyok, egy utolso kvanak erzem magam. Raadasul nem vedekeztunk. Majd miutan o vegzett valamit mondott majd egyszeruen ott hagyott elment???!!! En meg ott szedtem ossze magam, raadasul tuti masok is hallottak/tudtak mi tortent annyira megalazo volt. Meg a nevet sem tudom, uristen mekkora szegyen... Eddig azon izgultam, hogy istenem csak terhes ne legyek mert eskuszom felakasztom magam, de szerencsere megjott azota. Viszont ott nem minden oke ezt erzem, inkabb nem reszleteznem :(((( raadasul a nogyogyaszom is szabadsagon van, es csak karacsony utanra kaptam idopontot egy masiknal is en nem tudom mi legyen, mit kell ilyenkor csinalni?

Mindennek a tetejebe a parom pont most akar bekulni velem, de nem tudom hogy nezhetnek igy a szemebe, ha megtudna mit csinaltam szinte biztos, hogy kidobna :((( Mit csinaljak most, akasszam fel magam?


2017. dec. 4. 00:36
1 2
 11/18 Beniy ***** válasza:
48%

Szia!


Figyelj, először is szerintem is hülyeség lenne még egyszer belemenni egy összejövünk-szakítunk típusú dologba. Ha kis baromság miatt történt, akkor minden apróság miatt meg fog történni. Nem éri meg.

Másodsorban pedig én nem gondolom, hogy a te hibád lenne. Persze, lehetne álszenteskedni hogy az alkohol nem kifogás, de ilyenkor az ember nem gondolkozik tisztán, főleg ilyen érzelmi behatás alatt. A srác ezt undorító módon kihasználta, ez tény. Erről sajnos nem tudok mást mondani, mint hogy tanulj belőle és hallgass a barátnőidre, de emiatt eszedbe ne jusson az öngyilkosságig marni magadat.

Próbálj meg beszélni valaki olyannal a barátaid közül, akiről tudod, hogy nem fog elítélni, valamint amíg eljutsz nőgyógyászhoz az előző hozzászólók tanácsai alapján kezeld magad.

Remélem sikeresen kikeveredsz ebből és sikerül feldolgozni!

2017. dec. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
59%
Legközelebb térdelj bele a húgyba és kérd, hogy élvezzen az arcodba. Akkor legalább nem leszel tripperes.
2017. dec. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
68%

Ezt most úgy írom, hogy én már jóideje ugyan azzal az emberrel kelek-fekszek...


Senkinek sincs joga pálcát törni feletted, vannak nálad sokkal durvábbakat művelő nők is.

Ne érezd magad emiatt rosszul, nem vagy undorító és aki emiatt leszól, az bújjon el valahova, ahonnan sose kerül elő. Ítélkezni a legkönnyebb...


Van minden nagyobb városban Bőr- és nemibeteg gondozó, telefonálj be a hozzád legközelebb eső intézménybe, mondd el, hogy neked ez nagyon sürgős és valószínű másnap, de a héten tuti fogadnak.


Ha szeretnél beszélgetni, szívessen meghallgatlak, én is lány vagyok és vár wc-ben nem szexeltem soha, de volt egy időszak, mikor én is csináltam a hülyeségeimet (ráadásul józanul :D )... :)

2017. dec. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%
Nemibetegség? Miért, ha nem idegennel feküdsz össze, akkor nem lehetsz nemibeteg? Nincs az embereknek a homlokukra írva..
2017. dec. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
9%

Hát tényleg nem egy fényes torténet, de legalább levontad belole a tanulságot. Egy jo lecke volt, fogd fel így. Legkozelebb helyén lesz már az eszed, és a puncid is.. Ne rágd magad ezen, már megtortént. Felejtsd el, és éld tovább normális életed.


Ami a barátodat illeti, már ha egyszer szakítottatok, akkor kár folytatni, foleg, hogy o volt az elso szerelmed. Ott az ember nagyon nehezen szakít, de tobbnyire mindig ujra osszejonnek, de a végén ugyis tovább álltok. Csak hát a legelso után a legnehezebb. Szerintem legyél most erosebbm megkíméled magatokat felesleges hosszu és nehéz huzavonás ujabb szakítástol. Heverd ki és idovel keress egy másik srácot.


Ami pedig a betegséget illeti, okvetlen menj el nogyogyászhoz, akárki máshoz. Megmondod, hogy a tied hosszu ideig szabadságon van. Es mond el oszintén neki, hogy lefekudtél védekezés nélkul egy idegennel, és hogy azota én nem tudom milyen durva viszketésed, folyásod van. És hogy szeretnél nemibetegség vizsgálatot is kérni. (lehet, hogy ezért fizetni fog kelleni pluszba). Keress mihamarabb akármilyen más nogyogyászt, az ilyet ne halaszd.

Barátodnak meg semmi esetrese mond el. Akkor épp szingli voltál. Nem kell rola tudnia. Csak zavarná. Neked is jobb lesz ha megtartod magadnak.

Akasztani meg semmi esetre se akaszd fel magad. Lehetnék itt vicces, és mondanám hogy az lenne a legjobb, de nem. Ne csinálj semmi butaságot. Elmész dokihoz, helyrehozza a puncidat, te pedig elfelejted ezt az egészet.

27F

2017. dec. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
41%
:DDDD
2017. dec. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
75%

Jó nagy butaságot csináltál az biztos, de legalább megbántad. Ez már jó jel. A tanulság pedig az, hogy nem szabad annyit inni, hogy ne tudd, hogy mit csinálsz/mit csinálnak veled.

Remélem legközelebb már okosabb leszel. Ha gondolod írhatsz privátban, ahol kifejtheted bővebben.

2017. dec. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen
2021. jún. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!