Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha undorodom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha undorodom a szextől?

Figyelt kérdés
Exem eléggé kihasznált,csak "arra" kellettem neki, és ha nem akartam,akkor ordibált velem,meg kényszeríteni akart, pláne ittasan. Azóta szakítottunk,de undorodom az egésztől. Ha lesz aki tényleg szeret,akkor fog ez változni? 22L
2017. máj. 27. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok eséllyel igen.
2017. máj. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy fog, de türelemre és időre nagy szükség lesz. Előbbire főleg a leendő barátod részéről.
2017. máj. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, fog! :-)
2017. máj. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sok lány meg pont azt szereti, ha jól kihasználják megkrják rendesen alázzák stb. Persze, mindig úgy van, hogy aki igényelné annak a párja nem teszi ezt meg vele és aki nem igényli annak meg ilyen "bunkó" párja van. Mondjuk ittasan le se álltam volna a pároddal az meg a másik.
2017. máj. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Biztosan változni fog. Szinte ugyanazt írtad le,amit az exem csinált velem a kapcsolatunk vége felé. Minden egyes nap rám mászott,ha akartam,ha nem. Ha nagyon megmakacsoltam magam,hogy nem akarok,akkor meg is vert. Amikor szakítottam vele ,akkor még zaklatott egy ideig,de már nem.

Akkor egyáltalán nem kívántam a szexet,undorodtam ,pont azért ,mert nem akkor szexeltem,amikor megkívántam,hanem amikor muszáj volt.

Mióta együtt vagyok a jelenlegi párommal,folyamatosan kívánom vele a szexet. Sokszor nem bír velem lépést tartani. Szóval ne aggódj,ha szerelmes leszel,elfog múlni ez az érzés.

2017. máj. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja,és én is 22 L vagyok. :)
2017. máj. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24f visszafogott szerény szerető jelen
2017. máj. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor amúgy miért nem szakítotok azonnal a pasitokkal? Ha felpofonza a csajom amiérz nincs épp kedvem szexelni, biztos ki**sznám a p**csába.
2017. máj. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Normalis esetben nem a szex miatt jo a szex hanem azert mert olyannal csinalod akivel akarod csinalni.

Az volt pasid nem normalis eset volt.


Most annyi a dolgod hogy nem pasizol, hanem csak jol erzed magad es hidd el meg fog talalni valki akivel majd te is akarod. Addig a tobbit hajtsd el ha probalkoznak.

2017. máj. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Minek kezdtél egy ittas és agresszív idegbeteggel?
2017. máj. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!