Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Patthelyzetben vagyok, mit...

Patthelyzetben vagyok, mit tegyek? Undorodom a szextől?

Figyelt kérdés

A szüzességemet 17 évesen vesztettem el, és borzasztó élmény volt. Egy lány kihasználta, hogy öntudatlanra itatott és gyakorlatilag úgy szexeltünk, hogy nem is voltam magamnál. Csak ilyen emlékfoszlányok maradtak meg. Nagyon rosszul éreztem magam miatta nagyon sokáig. Ráadásul érzékenyebb típus vagyok.

Azóta volt összesen 2 olyan kapcsolatom, ahol eljutottunk a szexig, de náluk is ugyanazt éreztem, mint akkor. Olyan bűntudatom volt utána, hogy nem is mertem szóba állni velük. Legszívesebben elbújtam volna a világ elől. Szakítottam is velük nem sokkal rá(szerintem nemigazán kedvelnek most engem...). Nem tudom miért történt így. Mondjuk ez a két kapcsolat olyan volt, hogy a ők erőltették a szexet, én meg nem mertem várni vele. A leghosszabb távú kapcsolatom is 3 hónap.

Vágyom egy igazi kapcsolatra(és persze a szexre), nagyon is, de valahogy bűntudatot érzek szex után. Lehet ezen valahogy segíteni?

23 éves, helyesnek mondott srác vagyok. És félek a lányoktól. Lesz olyan lány, aki tolerálja majd a tapasztalatlanságomat? Mert mostmár ettől is félek.


2013. máj. 13. 11:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%

Neked lelki gondjaid vannak amit nem tudsz megoldani... hát egy idegen sem fogja. Ne terheld ezt a leendő párodra, mert ő sem tud majd mit kezdeni veled.


Menj el orvoshoz.

2013. máj. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
ha egy csaj nekem igy venné el a szűzességem én lennék a világ legboldogabb embere
2013. máj. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Keress egy értelmesebb lánykát, aki nem azonnal durrbele akar mindent. :)

23L

2013. máj. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ide már egy pszichológus sem ártana.
2013. máj. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első kommentelővel nem értek egyet.

Szerintem pont majd a leendő barátnőd segíthet át ezen a helyzeten de csak akkor ha ezt közlöd vele is.

És ha sikerül megoldani a lelki problémáidat akkor még a kapcsolatot is sokkal erősebbé teszi.

2013. máj. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Szerintem menj el pszichológushoz, és ha lesz kapcsolatod a későbbiekben, mondd el a lánynak is, biztos meg fogja érteni. Ha pedig szakít veled ezért, akkor nem is éri meg.
2013. máj. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez teljesen ìgy van. A leendő baratnoddel ezeket még kell osztani. Csak vele tudod átvészelni ezt a lelki problémát...
2013. máj. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak olyan nehezen tudok kialakítani bármit is lányokkal. Nincs semmi önbizalmam. Magamat is utálom, akkor hogy szeressenek mások?
2013. máj. 13. 12:01
 9/12 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy attól még, hogy te nem szereted magad más képes téged szeretni.
2013. máj. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

"helyesnek mondott" Anyád, húgod, nagynénéd meg a nagyi nem számít bele. :D


Amúgy jól rácsesztél tezsvír. Van ilyen... De lesz még jobb is.

2013. máj. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!