Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Patthelyzetben vagyok, mit...

Patthelyzetben vagyok, mit tegyek? Undorodom a szextől?

Figyelt kérdés

A szüzességemet 17 évesen vesztettem el, és borzasztó élmény volt. Egy lány kihasználta, hogy öntudatlanra itatott és gyakorlatilag úgy szexeltünk, hogy nem is voltam magamnál. Csak ilyen emlékfoszlányok maradtak meg. Nagyon rosszul éreztem magam miatta nagyon sokáig. Ráadásul érzékenyebb típus vagyok.

Azóta volt összesen 2 olyan kapcsolatom, ahol eljutottunk a szexig, de náluk is ugyanazt éreztem, mint akkor. Olyan bűntudatom volt utána, hogy nem is mertem szóba állni velük. Legszívesebben elbújtam volna a világ elől. Szakítottam is velük nem sokkal rá(szerintem nemigazán kedvelnek most engem...). Nem tudom miért történt így. Mondjuk ez a két kapcsolat olyan volt, hogy a ők erőltették a szexet, én meg nem mertem várni vele. A leghosszabb távú kapcsolatom is 3 hónap.

Vágyom egy igazi kapcsolatra(és persze a szexre), nagyon is, de valahogy bűntudatot érzek szex után. Lehet ezen valahogy segíteni?

23 éves, helyesnek mondott srác vagyok. És félek a lányoktól. Lesz olyan lány, aki tolerálja majd a tapasztalatlanságomat? Mert mostmár ettől is félek.


2013. máj. 13. 11:43
1 2
 11/12 anonim válasza:
velem ugyanez történt,ugyanebben a cipőben jártam,de már túl vagyok rajta.küldök privit!23/f
2013. máj. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt magadban kell letisztázni, hogy szexelni nem bűn, nem kell lelkiismeretfurdalásodnak lenni!

Ha lesz egy komoly kapcsolatod beszéld meg a barátnőddel őszintén, hogy ilyen gondjaid vannak, biztos megértő lesz!

Ne menj bele a szexbe ha te nem akarod, ha szerelmes lesze akkor szerintem nem lesz probléma.

Egyébként vannak olyan lányok akik szintén tapasztalatlanok, lehet hogy egy olyannal kellene megismerkedned.

22/l

2013. máj. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!