Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Segítség, 'undorodom' az...

Segítség, 'undorodom' az intimebb dolgoktól, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal 9 hónapja vagyunk együtt.

Szex még nem volt, azzal várni is akarunk. Egyszer próbált megujjazni(csak betette egy ujját), valamint én sokszor elégítettem ki kézzel, szájjal meg minden alkalommal egy kicsit. SEMMI trauma nem ért, mégis undorodom az egésztől. Volt olyan, hogy megkért, öltözzek át előtte. Én megöleltem és a válla mögött elsírtam magam mert nem akartam. Mindig kielégítem de előre félek attól, hogy ez bekövetkezik mikor találkozunk, pedig SZERETEM, és vonz is külsőleg. Mit csináljak? Szeretném, hogy neki jó legyen, de egyszerűen nem tudom élvezettel csinálni, amit észre is vett. (apuékkal strandra se mentem már 2 vagy 3 éve....)A testemmel nincs bajom, azzal 100%-ig megvagyok elégedve.


2012. júl. 31. 10:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
31%
hisztis pics@ vagy
2012. júl. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem pszichológus :/ Sok sikert, ha ilyen tényleg van. Remélem nincs, mert szar lehet. Ő meg azzal tud segíteni, hogy próbál úgy csinálni ahogy neked tetszik. Amitől undorodsz, ne csináld, mert csak rosszabbul érzed magad!!

f/16

2012. júl. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Golan Trevize ***** válasza:
0%
Menj remetének.
2012. júl. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
1. válaszoló. Nem hisztiztem neki emiatt, és megis csináltam!!! Ha egyszerűen enm akarnám azzal nem lenne gond, de így, hogy ilyen érzelmeket vált ki belőlem, ez nem hiszti. Szerintem.
2012. júl. 31. 11:01
 5/30 anonim ***** válasza:
Első ne legyél ilyen!! Érhette valami olyan is, amiről nem tud, vagy csak belénevelték ezt... tényleg pszichológus, meg a barátjának kitartást :D De ne várd el, hogy sokáig vár :/
2012. júl. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

2. válaszoló! Fogok pszichológushoz járni, csak addig....ebben igazad van, de elveszíteni se szeretném. Köszönöm.:)

3. válaszoló! Nem szeretnék remete lenni.:)

2012. júl. 31. 11:02
 7/30 A kérdező kommentje:

4. válaszoló pont ez a bajom, hogy ha egyszer megunja...

Eddig kitartó volt, és semmit nem erőltet. De tudom, hogy fiú, vannak szükségletei. És tényleg próbálok eleget tenni nekik, de úgy, hogy egyszerűen azt vűrom mikor hagyhatom abba, nem a legjobb. Marad a pszichológus..:(

2012. júl. 31. 11:04
 8/30 anonim ***** válasza:
Beszélgettél már erről vele?
2012. júl. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
5. Hozzászóló, igen, de nem jutunk sehova. Mármint, anyuval is, barátnőmmel is, a barátommal is, de mindenki mást mond.
2012. júl. 31. 11:08
 10/30 anonim válasza:
hány éves vagy? am nem lehet, h. aszexuális vagy?
2012. júl. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!