Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Segítség, 'undorodom' az...

Segítség, 'undorodom' az intimebb dolgoktól, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal 9 hónapja vagyunk együtt.

Szex még nem volt, azzal várni is akarunk. Egyszer próbált megujjazni(csak betette egy ujját), valamint én sokszor elégítettem ki kézzel, szájjal meg minden alkalommal egy kicsit. SEMMI trauma nem ért, mégis undorodom az egésztől. Volt olyan, hogy megkért, öltözzek át előtte. Én megöleltem és a válla mögött elsírtam magam mert nem akartam. Mindig kielégítem de előre félek attól, hogy ez bekövetkezik mikor találkozunk, pedig SZERETEM, és vonz is külsőleg. Mit csináljak? Szeretném, hogy neki jó legyen, de egyszerűen nem tudom élvezettel csinálni, amit észre is vett. (apuékkal strandra se mentem már 2 vagy 3 éve....)A testemmel nincs bajom, azzal 100%-ig megvagyok elégedve.


2012. júl. 31. 10:58
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem kéne erőltetned, mert csak szimplán éretlen vagy hozzá. A szíved szeretné, de a tested és a tudatod még nem. 17 éves vagy!!! Az erős szexjeleneteket tartalmazó filmeknél is a korhatár 18 év. Általános elv - még ma is!!! -, hogy eddig nem kéne ilyent NÉZNI SEM, nem hogy csinálni. Erre a csajok 13-17 között ezerrel szexelnek. Ezzel csak az a baj, hogy mindenki próbál megfelelni, felnőni és beállni a sorba és akinek ezt a lelke és a teste nem kívánja, annál ez undort fejt ki.

Szerintem várj és ne erőltesd. Beszéld meg ezt a barátoddal, mert a végén annyira nem fog ez kelleni neked, hogy amikor itt lesz az ideje, teljesen elmegy a kedved az egésztől. Korai ez még neked... Szerintem...

2012. júl. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Szegény hülyegyerek meg még jár veled. :D
2012. júl. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
Ne aggódj, szerintem idővel javul majd a helyzet. Én már lassan 15 hónapja vagyok együtt a barátommal és nem mindig van hozzá kedvem. Olyankor látom rajta, hogy nem fekszik neki, hogy most éppen nincs kedvem viszont nem is erőlteti. Egyébként ő szokott neked adni? Mert az úgy nem oké, hogy csak te neki. Lehet ezért is érzed, hogy teher.
2012. aug. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 Dionsyia ***** válasza:

Ne félj, ez akkor van ha még nem vagy rá érett. Ez majd fokozatosan eltűnik, ahogy lassanként imserkedsz a zsexualitással. Amit nem akarsz csinálni semmiképp se erőltesd, mert lelki erőszakot követsz elmagadon.

Ha nem esik jól vagy még nem szeretnéd, mondd el. Később majd amikor már szívesen csinálnád, belédivődik a kényszer szülte rossz emlék.

Hagyd a szexualitást akkorra, amikor majd jön magától!

Ha most a barátod elvesztésétől való félelem miatt kényszeríted magad ilyen dolgokra, később nem biztos, hogy meg fogod tudni magadnak ezt megbocsátani.

2012. aug. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:)

Igen, ígyis van mikor bűntudatom van: Egyrészt mert megtettem pedig nem akarom, másrészt meg mert nem tudok örömet okozni a barátomnak. És belül vívodom, de tudom, hogy nem szabad erőltetnem. Köszönöm:)

2012. aug. 10. 23:39
 26/30 Dionsyia ***** válasza:

A fiúknak az okoz örömet, ha a lány is örömmel teszi amit tesz. Amitől rosszuk érzi magát azt ők sem hiszem hogy szívesen fogadják.

Úgyhogy tényleg ne erőltesd. Nem éri meg. Utólag visszagondolva ekkori önmagamra mondom, hidd el. ;)

2012. aug. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Így már valamennyire sikerült megnyugodnom.:)

Tényleg nagyon köszönöm!!:)

2012. aug. 10. 23:47
 28/30 Dionsyia ***** válasza:
Nincs mit. :) Jó éjt.
2012. aug. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Neked is!! :)
2012. aug. 10. 23:57
 30/30 anonim válasza:
2 évig jártam egy lánnyal. Övele orálisan rendbe volt minden, ment is a petting szépen, de dugni nem akart. Otthagytam a francba. Azóta eltelt több mint egy évtized, apácának ment. Egyeseknél ez is egy kielégülési forma vagy életcél! Ne erőltess semmi olyat, ami neked nem jó! Ezen a fiún kívül van még 100000 másik, akivel később minden rendben fog menni.
2012. aug. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!