Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Segítség, 'undorodom' az...

Segítség, 'undorodom' az intimebb dolgoktól, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal 9 hónapja vagyunk együtt.

Szex még nem volt, azzal várni is akarunk. Egyszer próbált megujjazni(csak betette egy ujját), valamint én sokszor elégítettem ki kézzel, szájjal meg minden alkalommal egy kicsit. SEMMI trauma nem ért, mégis undorodom az egésztől. Volt olyan, hogy megkért, öltözzek át előtte. Én megöleltem és a válla mögött elsírtam magam mert nem akartam. Mindig kielégítem de előre félek attól, hogy ez bekövetkezik mikor találkozunk, pedig SZERETEM, és vonz is külsőleg. Mit csináljak? Szeretném, hogy neki jó legyen, de egyszerűen nem tudom élvezettel csinálni, amit észre is vett. (apuékkal strandra se mentem már 2 vagy 3 éve....)A testemmel nincs bajom, azzal 100%-ig megvagyok elégedve.


2012. júl. 31. 10:58
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

6. válaszoló, 17 éves vagyok.

Nem tudom sajnos.:/De egyszerűen nem érzem fontosságát, se vágyat iránta....mármint az ilyen dolgok iránt.

2012. júl. 31. 11:12
 12/30 Golan Trevize ***** válasza:
Akkor lehet, hogy még szimplán éretlen vagy az egészhez.
2012. júl. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

17 évesen én is hasonló voltam, de mostmeg már én erőltetek ki mindent. Szegény párom. :-O

23/N

2012. júl. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

7. válaszoló, igen sajna ez benne van a pakliban....nagyon féltem ezt hallani.:/

8. válaszoló-és neked mikor lett jobb? Vagy mikor változott?

2012. júl. 31. 11:18
 15/30 anonim ***** válasza:
Sok szerencsétlen...
2012. júl. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
9. válaszoló, ezt most nekem szántad?
2012. júl. 31. 11:25
 17/30 anonim válasza:
95%

Nagy valószínűséggel vagy tényleg nem még készen a nem életre pszichésen, vagy pedig asszexuális vagy. De tényleg érdemes lenne elmenni egy pszichológushoz, ő biztos többet tudna erről mondani.

A pároddal pedig ha tényleg szeret és megértő akkor érdemes lenne leülni és megbeszélni, mert a titkolózásnak sosincs jó vége és a végül úgyis ki fog derülni a probléma.

Remélem sikerül megoldást találnod a problémádra.

2012. júl. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
41%
Nagyon türelmes a barátod! 9 hónap? Én max 1 hetet adtam volna neked, utána teleélveztem volna lyukaid.
2012. júl. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

12:12-es:


Azért azt nem várhatod el egy 17 éves szűz lánytól sem, hogy egy hét után széttegye neked a lábait. Amúgyis túl gyors lenne egy hét után.


30/f

2012. júl. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:) Egy hét után semmiképp sem tettem volna meg, ha nem lennék ilyen akkor sem.

Igen, vele kell megbeszélnem, csak Ő se tudja hogyan segíthetne, mondta is bármi van szóljak...Köszönöm mindenkinek:)

2012. júl. 31. 12:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!