Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha undorodom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha undorodom a szextől?

Figyelt kérdés
Exem eléggé kihasznált,csak "arra" kellettem neki, és ha nem akartam,akkor ordibált velem,meg kényszeríteni akart, pláne ittasan. Azóta szakítottunk,de undorodom az egésztől. Ha lesz aki tényleg szeret,akkor fog ez változni? 22L
2017. máj. 27. 19:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Már a kérdésben benne van, hogy fog. Egy nagyon hamis felfogást burkoltál bele, miszerint a férfia akarja a szexet, egy nő meg max megadja neki. Ami egy óriási bullshit, én azt szoktam tapasztalni, hogy kevés vagyok ahhoz is, hogy teljesen lemerítsek egy lányt, telhetetlenebb mint én. Hiába, 4 menetnél már fárad az ember, de egy lány... ha ő azt élvezi, akkor még jöhet.


Ha te kérdező most egy hús-vér nő vagy, akiben működnek a hormonok, akkor miért undorodnál tőle, nincs is értelme. A kérdés az, hogy lelkileg mikor teszed magad úgy túl rajta, hogy ne ez munkálkodjon az agyadban, amikor eszedbe jut. Amúgy meg nem hiszem, hogy nagyon átváltoztál volna valami másik lénnyé.

2017. máj. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!