Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Undorodom magamtol! Ugye nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodom magamtol! Ugye nem lehet nemibetegsegem? 19/l

Figyelt kérdés

Mult szombaton olyat csinaltam amilyet meg sosem, egy egyejszakas kalandba keveredtem, mondjuk igy. Par hettel ezelott szakitottunk a baratommal de en mar egybol tudtam hogy ez nem lesz jo egyikonknek sem es meg kene probalni mert ostobasag miatt lett ez a szunet. Egyebkent o volt nekem az elso. Talan emiatt is mentem bele nemtudom... Sokat ittam es megartott es belementem egy kis flortbe egy sraccal pedig figyelmeztettek baratnoim, hogy nem kene. O ilyen eleg rosszarcu, balhes fickonak tunt, es elegge hatarozottan kozeledett is en meg belementem mert jol esett, aztan a tancbol tapi lett majd tobb is, tudom hogy undorito vagyok de bevitt a wcbe es ott engedtem neki mindent... Szornyu a tudat mert nem ilyen lany vagyok, egy utolso kvanak erzem magam. Raadasul nem vedekeztunk. Majd miutan o vegzett valamit mondott majd egyszeruen ott hagyott elment???!!! En meg ott szedtem ossze magam, raadasul tuti masok is hallottak/tudtak mi tortent annyira megalazo volt. Meg a nevet sem tudom, uristen mekkora szegyen... Eddig azon izgultam, hogy istenem csak terhes ne legyek mert eskuszom felakasztom magam, de szerencsere megjott azota. Viszont ott nem minden oke ezt erzem, inkabb nem reszleteznem :(((( raadasul a nogyogyaszom is szabadsagon van, es csak karacsony utanra kaptam idopontot egy masiknal is en nem tudom mi legyen, mit kell ilyenkor csinalni?

Mindennek a tetejebe a parom pont most akar bekulni velem, de nem tudom hogy nezhetnek igy a szemebe, ha megtudna mit csinaltam szinte biztos, hogy kidobna :((( Mit csinaljak most, akasszam fel magam?


2017. dec. 4. 00:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

Elég gázos amit csináltál de legalább bevallod. Ez is valami. Akik ilyenek mint amit leírtál, normálisnak tartják. Ők csak "élvezik" az életet. Szerintem ne mond el a barátodnak ami történt, próbáld elfelejteni. Ja és ne feküdjetek le amíg nem látott nőgyógyász...Mert ő is elkaphat valamit és össze-vissza fertőzitek egymást. Gyógyulj meg elöbb aztán jöhet a menet. Addig meg kitalálsz valamit a barátodnak..mit tudom én, hogy lassabban akarsz haladni.

Ja és ha tényleg megbántad amit tettél, ez jusson eszedbe mindig és többet ne csinálj ilyen baromságot!

Mindenki hibázik, emberek vagyunk! :)

2017. dec. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Kihevered, tanulsz belőle. Nem azzal volt a gond, hogy vágytál a figyelemre, förtre, szexre. Egy éjszakás kalandot is lehet egész más körülmémyek között intézni. A pasi kihasználta, hogy alig vagy beszámítható. A barátodnak most ne mond, esetleg később.
2017. dec. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem baromira nem kell, hogy bűntudatod legyen, nemár, hogy egy ilyen miatt, nem követtél el semmilyen bűnt, csak szarul voltál, el voltál keseredve és belementél valamibe, amibe nem biztos, hogy kellett volna. Itt az igazi gázos arca srác, aki kihasználta, hogy kiszolgáltatott vagy az alkohol miatt.

Értem, amiket írsz, de azzal, hogy k..rvának nevezed magad, azzal másokat is feljogosítasz, hogy annak gondoljon, holott ez bárkivel megtörténik.

Nyugodj meg. A barátod nem róhat fel neked semmit, mert szakított veled, vagy te vele, ez mindegy, nem csaltad meg, érzelmileg meg főleg nem, mert nem jelent neked semmit a srác, na.

Ami a betegséget illeti, nyugodj meg, ha nem érzel nagyon erőteljes tüneteket, akkor talán ki lehet várni ezt az időt, de ha nem akkor próbálj meg keresni olyat, aki fogad még karácsony előtt. Remélem, hogy minden rendben lesz veled. Nyugodj meg, nem csináltál semmit, amiért fel kéne akaszd magad, ilyen eszedbe se jusson, az ember fiatalon csinál hülyeségeket, de legalább tanulsz belőle, mindig jusson eszedbe ez.

2017. dec. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

Vannak nők, akiket 10-20 év együttélés után dob el így a férjük. Most Ők is akarjanak öngyilkosok lenni? Hovatovább vannak nők, akik meg ilyen élményekre felépítettek egy sikeres karriert köhöm-Soma-köhöm.


Amennyiben meg a párod emiatt kidob, nem feltétlen célszerű vele 10-20 évre berendezkedni, mert mik nem fognak történni ez idő alatt a vagináddal, hajaj...

2017. dec. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Neked nem gaz amit tettel.. rendben van ne erezd magad k**vanak mindenki hibazik ez a resze jogos. Viszont azt ne vard el h megbocsasson a palid... ha az en nom egy ilyet csinalna olyan szinten undorodnek tole h ranezni se akarnek tobbet :) szoval a palidnak nehogy elmond ha vele akarsz maradni.. bar megerdemelne ha szereted :)
2017. dec. 4. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%

Én is undorodnék tőled... ilyen nő nekem semmiképp nem kéne. Vége a kapcsolatodnak, te meg egyből teszed is szét a lábad. Csak gratulálni tudok, legalább megkaptad érte a büntetésedet.

A szünet dologról meg hadd ne mondjam ki, hogy mit gondolok. Két kicsit is érett ember el tudja dönteni, hogy akarnak-e járni. Ha nem, akkor nem szünetelgetni kell, hanem szakítani. Ha meg igen, csak valami probléma van, akkor szintén nem szünet kell, hanem megbeszélni a problémákat. De ez, hogy "na, most két hétig nem járunk, nem is szeretjük egymást", ez egyrészt dedós dolog, másrészt éretlen, harmadrészt meg csak a probléma van vele. Pont az ilyen dolgok miatt. Hogy most akkor le szabad mással feküdni? Mert hát végül is nem jártok... ne folytassuk, elég visszás dolog ez a szünet-izé, és ha két ember kicsit is szereti egymást, akkor nem fogja azt mondani, hogy na, most akkor egy ideig nem szeretjük egymást, (ki tudja, ő is kit d*gott meg ezalatt), utána meg minden újra szuper.

Te pedig a mostaninál is nagyobb h*lye vagy, ha azután, hogy dobott, még visszakönyörgöd magad. Egy minimális tartás azért legyen benned...

2017. dec. 4. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Még azt is hagytad hogy belédelvezzen a pasi? Szerintem amíg eljutsz a dokihoz vegyél huvelykupot amivel kezeled magad. Külsőleg meg kremet hasznalj. Korzetis rendelőben előbb is fogadnak, esetleg próbáld meg azt
2017. dec. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
39%

Így Jártál.

Ha nem volt Gumi menj a Nemibeteg gondozóba és Imádkoz hülye liba

Nem tudlak sajnálni de még szánni se.

Szakítasz és az első pasinak szétrakod a lábad hogy ápolgassa kicsi lelkes meg jól elintézze a nunid mert viszket vagy daccból.

Védekezni meg smafu.

Hát aki hülye az hülye.

Kvára szerethetted a Te nagy szerelmedet ha szakitás után az első szembejövő pasival le feküdtél. Hagyjuk így meg úgy lelkiismeretfurdalásod van meg még mindig szereted a volt Pasidat.

Ez akkora Kamu szöveg hogy kiveri a biztosítékot.

Meg most aggódsz hogy Nemibeteg lettél.? Ha már megdugatod magad egy vadidegennel akkor legyen eszed. Olyan nincs hogy hirtelen fellángolás. Gyorsan történt minden részeg voltam stb. Jó gáz lehetett a pasi ha olyan gyor volt az egész hogy egy Félperces mozdulat se fért bele.

Ez az egész olyan mint amikor valaki rinyál hogy "véletlenül" megcsalta a Párját. Igen? Megcsúsztál és beleültél hirtelen véletlen a merev kukacba?

Nézd. Gáz amit csináltàl

És undorodhatsz is magadtól joggal.

De mindig leszbek pasik akik a Hozzádhasonló Könnyenkapható Cafkákat fogják hajtani.

23N

2017. dec. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
41%
Haha ez kell nektek, hogy a szarszagu wc-ben, tocsogva más vizeletében élvezzenek bele idegenej a lyukatokba. Nem tudlak sajnálni.
2017. dec. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
23%
Általaban sok mindent megértek, és sok mindent elfogadok, de ez egy az egyben szánalmas. Ne haragudj, nevetséges vagy. 20N.
2017. dec. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!