Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mi az a kor ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az a kor ami után egy NŐ jobb ha eltitkolja hogy még szűz?

Figyelt kérdés
Mert ha bevallaná csak sokkolná a pasit aki aztán úgyis inkább lelépne.

2017. szept. 9. 15:52
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Ez elég nagy hülyeség hogy a nőnek mind1 hogy néz ki a pasi:DDD Eddig akik nekem tetszettek jól néztek ki, de nem voltak átlagon felüliek. Kell a vonzalom és az a külső adottságoktól is függ. Nem vagyok leszbi am meg biszex se. Nem kell hogy tökéletes legyen külsőleg a pasi de összességében legyen számomra vonzó. Akikkel ismerkedtem velük ilyen olyan okokból nem lehetett több (akkor jöttek ki egy hosszú kapcsolatból, messze laktak, külföldre költöztek stb).
2017. szept. 9. 19:59
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

...de akkor most hány éves is vagy? 28?

Nekünk elárulhatod,nyugi :)

2017. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 KJUsul ***** válasza:

Kár hogy ez egy kamu kérdés. Ilyen szüzek nincsenek. De ha mégis, akkor nem itt hirdetik. Az összes többi ilyen komment és kérdés, hogy "24 éves, 22 éves, 26 éves vagyok és szűz" mind kamu.


Egész életemben 49 év alatt összesen két olyan nőt ismertem, aki 25 éves koráig volt szűz, afölöttit soha, pedig szerettem volna! Ezek akik itt ilyeneket írnak többnyire kamus korombeli hapsik és vagy röhögnek vagy élvezkednek a sok privát jelentkezőn.... Ennyi.

2017. szept. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Na tessék...és akkor merje csak elmondani a nő hogy szűz mikor el se hiszik...
2017. szept. 10. 17:54
 35/38 anonim ***** válasza:

Amúgy előbb utóbb el kell mondanod. Mégis hogyan gondoltad?


Ott az első este, ő meg nekiesik a szituációnak... és elkezdesz sikítani a fájdalomtól, mikor beroppantja a hártyát...

2017. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Megnézném azt a 30 év körüli csajt aki testileg és agyilag is rendben van és még szűz. :)
2017. szept. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Egyszer beszélgettem egy 27 éves szűz csajjal. Testre arcra nagyon rendben volt. Átlagos, de inkább jobb nő volt. Agyilag viszont kegyetlen para. Baromi okos, de tudálékos, modoros taszító jellem. A férfiakat egészen odáig valami pótléknak tartotta, a kefélést meg egy szükséges rossznak amin túl kell esni. Még talán frigid se volt, de rém ijesztő volt.

Meglehetett volna, meg is beszéltük az alkalmat, de jobban féltem attól, hogy ejakuláció után elrakja a spermámat egy cryotárolóban, majd elvágja a torkomat egy disznóölő késsel... mint egy élvezetes szűztelenítés :D

2017. szept. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Ne a olyan pasik véleményére hajaz már akik tini lányokat akarnak fektetni.. Meglátnak egy 14-16 éves a utcán s már gerjednek is rá. ha meg tegyük fel 20-30 közt vagy s szép akkor nem mehet úgy végig egy sétálón hogy ne gondolkodna mindegyik kan majom azon hogy fektetne meg... Bocs de eléggé idegesítőek ezek a majmok.



Valamelyik nő azért marad akár 25 éves koráig is szűz mert neki megtanították mi a érték, s nem nyitogatja a lábát holmi egy vagy pár hónapos kapcsolatért..

Ez a világ korcsosult már már a 3 héten arra vágynak hogy mikor fekszünk már le... bezzeg a régi időkben minimum 4 randi meg kellet pár hónap vagy fél év, esetleg megvárta még 18 lesz.


Borzalmas tényleg.ilyen kapcsolat s szüzesség elvesztés a mai fiataloknál 6-ik osztályban... mert menőőő.

Múltkor láttam 17 évesen terhes lányt... mert biztos menő volt elveszteni a szüzességet a hülye pasiktól.


Minél tovább tartogatja egy nő a szüzességét annál értékesebb mert volt esze tartogatta. nem adta be a derekát egy kis játék miatt.

amelyik pasi meg nem hiszi az meg menyen iskola elé stírölgetni kislányokat akkor majd nézhet szüzet de ott se lát sokat.


Lám lám egy 29 éves szűz lány mondatai akinek elege van a pasikból.

2017. szept. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!