Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már veletek olyan, hogy egy szűz sráccal jobb volt a szex, mint egy tapasztalttal?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogy történt? Miben volt jobb a szűz srác?

Hányadik partner volt? Hány évesek voltatok és mennyi a srác?

Hány szűz és nemszűz sráccal volt dolgotok?


2017. máj. 2. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
A nap legbutább kérdése! Gratulálok! Ezt, nehéz lesz felülmúlni!
2017. máj. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Figyu,nem kell rögtön lepedőakrobatának lenni,senki nem várja el tőled.

Elsőre az is megteszi,ha nem durransz el 2 perc alatt.

De mindenekelőtt,szerezz egy csajt.:)

2017. máj. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Simán előfordulhat. Mint egy gyakori eset: A csaj elveszíti a szüzességét egy bulin egy "tapasztalt" részeg sráccal aki 10 percig ugrál rajta és soha többé nem látja (tudjátok, ciki a szüzesség és természetesen csakis tapasztalt sráccal kell csinálni)

És utána találkozik egy sráccal, beleszeret, vele a legjobb, és összebújnak halál szerelmesen. De a srác szűz, de tök mindegy, annyira jó vele.


Szerinted melyik volt a jobb???


Egy másik, saját tapasztalat, párommal:

Neki az első egy "tapasztalt" nagydumás srác volt aki nagyon rajolt a méretével és hogy mennyit bírja. Azt mondta párom, hogy nem is volt vele baj, nagy darab volt neki és minimum fél órát bírta mindig. A szex úgy nézett ki náluk, hogy a pasi misszionárius pózban semmi előjátékkal nekiállt a csajnak, mozgott rajta, közben nézte az órát és koncentrált. A csaj nem adhatott ki hangot és nem beszélhetett, hogy ne zavarja a koncentrálást és amikor az óra elérte a fél órát akkor a srác belehúzott és gyorsan elsült. Azután megkérdezte páromat, hogy "na milyen volt, volt orgazmusod?"

És évekig együtt voltak. Na most a nagy kérdés: Ti hülye tapasztalatlan, kiéhezett srácok, tényleg azt hiszitek, hogy csak a méret, az idő és a szüzesség számít a szexnél???

2017. máj. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen,volt már ilyen.

Az egyik barátom,aki fene nagy tapasztalattal rendelkezett,kb semmi előjátèk nèlkül ugrott nekem a legelső alkalommal (nem voltam már szűz,ő volt a második,de attól mèg azért nem ártana egy kis nyali-fali mielőtt berakja. Ráadásul nagy volt neki)

Annyi volt,hogy lefektetett az ágyra,be sem voltam nedvesedve,nem baj,benyálazta a kezét,aztán elkezdte betolni. És csodálkozott,hogy miért fáj. Csak misszionáriusban csináltuk. Irányítani sem nagyon hagyta magát. Nem is tartott sokáig a kapcsolatunk.


Azután összejöttem egy sráccal,aki szűz volt még.(harmadik volt) Sokkal jobb volt vele. Ő alig várta,hogy hozzám érhessen,folyamatosan simogatott,puszilgatott,ahol csak ért. De ő alapból is bújós természetű.Igaz,hogy kb két perc alatt elment,de nem hagytuk abba. Rosszul esett neki,hogy ilyen hamar végzett és én nem tudtam elmenni,így kis pihi után folytattuk. Ès akkor már ő is tovább bírta kicsit,meg nekem is volt orgazmusom.

2017. máj. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze.Nem a "tapasztalat" a lényeg,hanem a tehetség.

20/L

2017. máj. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: a tehetséget (a sexben) tapasztalattal éred el... (gyakorlat teszi a mestert) erre nem születni kell... minden ember tud sexelni.. csak tapasztalatot (gyakorlással szerzed meg) ... a sexhez nemkell nagy tudomány.. 19f
2017. jún. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eddig csak szűz pasikkal voltam..mind 3-nak az első voltam. Kedvemre formalhattam őket :)
2017. jún. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!