Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért jobb az ha egy nő szűz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jobb az ha egy nő szűz?

Figyelt kérdés
Ma olvastam egy kérdést a szüzességről, és szinte leborulnak a szűz lányok előtt. Miért olyan fontos ez? Szerintem normális az ha a férfi és a nő sem szűz, engem nem érdekelt soha.

2017. máj. 2. 10:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Ezt én is tapasztaltam már, de igazából relatív ez is. Van akit egyáltalán nem érdekel, van aki meghallja és egyenesen megszállott lesz, és kb úgy tekint rám mint egy trófeára(ami nem túl vonzó:D), és van akit meg egyenesen "taszít" ha egy lány szűz.
2017. máj. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Engem sem érdekelt soha igazán, mindenki úgy él ahogy jól esik. Ha akarja akkor gimiben megtörténik, ha nem akkor a vőlegényével. Soha nem értettem a trófeás pasikat, undorító, nem vagyunk tárgyak :)
2017. máj. 2. 10:31
 3/14 anonim ***** válasza:
56%

Miért, te egy már felbontott üdítőből iszol szívesebben, amibe bárki beleihatott/köphetett előtted, vagy egy még védőzárast bontanál ki szívesebben, hogy te ihass belőle elsőre? ;)

31/F

2017. máj. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én nő vagyok, es ez a pelda gusztustalan a nőkre nezve. Szegyelheted magad hogy igy beszelsz a nőkről.

Engem pl nem erdekel kikkel volt a parom, "kikbe tömte bele"....

2017. máj. 2. 10:40
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
:D gusztustalan vagy sem, az analógia tökéletesen megvan! :P
2017. máj. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Akkor eld igy az eleted :)
2017. máj. 2. 10:49
 7/14 anonim ***** válasza:
39%
A szüzesség csak egy állapot. A nő személyisége sokkal többet nyom a latban. 37f
2017. máj. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%

Nem értem a #3-as válaszolót miért kell ekézni.

Teljesen jól fogalmazta meg.

De élhetünk más hasonlattal is.

Melyik ér neked többet egy étteremben. A friss tál étel amit a pincér hoz ki és tesz le eléd, vagy az asztaltársad vagy esetleg egy szomszéd asztalnál meghagyott maradék az ami étvágygerjesztőbb?


Lehet játszani a feminácit, de a férfiakkal kapcsolatban érdemes tudni, hogy ez tiszta biológia, és ösztön.

Természetesen van kódolva belénk, hogy a lehető legtöbb nőbe hintsük el a saját örökítőanyagunkat, és a rivális hímek a lehető legkevesebbet tudjanak érvényesülni. Értelemszerűen az a nő aki még nem volt más férfival tudat alatt értékesebb, tisztább (nem a szó szoros, higiéniára vonatkozó értelmében, hanem átvitt, mondhatni már már spirituális értelmében), és emiatt sokkal kívánatosabb. Függetlenül attól, hogy vele lehet, hogy rosszabb lesz a szex, mert nincs tapasztalata, nem tudja mit kell csinálni stb.

Aztán a dominancia érzése is benne van a dologban, hogy te irányíthatod, ha rád bízza magát és általában rábízzák magukat, aztán a másik, hogy te vagy az első, te határozod meg neki, milyen lesz a szexhez való viszonya, hogy mit ismer meg és hogyan, mibe viszed bele, és végül örök emlék maradsz, akár jó akár szar amit csinálsz, de az elsőre mindig mindenki emlékszik (hacsak nem volt mata részeg).

2017. máj. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem tudom, én sok férfi barátommal beszéltem már erről, de egyik sem ilyen ösztönlény.
2017. máj. 2. 13:55
 10/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez bennük is megvan, mint más férfiban csak a többség kordában tartja.


De ez egészen addig normális amíg tudja kezelni az illető és nem kezd el féltékenykedni már az előző pasikra is (mert ilyen is van).

2017. máj. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!