Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mi az a kor ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az a kor ami után egy NŐ jobb ha eltitkolja hogy még szűz?

Figyelt kérdés
Mert ha bevallaná csak sokkolná a pasit aki aztán úgyis inkább lelépne.

2017. szept. 9. 15:52
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
62%

"Az a baj hogy olyan 30 éves szűz pasi nincs aki jól is néz ki."


Már megint csak a külsőségek számítanak neked! Gratulálok ostoba!

2017. szept. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
0%
Nálam nem hátrány hogy szűz. Ha valamelyik lány nem hiszi, az eljöhet hozzám és nem sokáig lesz az...:D
2017. szept. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
79%
Ha soha nem vállalod fel, ha szerinted gondot jelent magyarázkodni, akkor elég sokáig szűz leszel még, vagy olyan rossz élmény lesz számodra, hogy utána sem fogsz szexelni. És nem azért, mert a szex rossz, hanem mert lelkiekben baromi rosszul fogod kezelni a dolgokat, mert baromi rossz élményt is hagyhat benned, ha úgy veszíted el, hogy a másik fél nem elég figyelmes hozzád, de te tudod!
2017. szept. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

Csak félek nincs olyan férfi aki ezt el tudná fogadni és ha nincs ilyen akkor szintén örökre szűz maradok. Nyilván olyan férfira gondolok akivel bejövünk egymásnak.

#11

Nem csak a külsőségek számítanak nekem, sőt...

Nyilván fontos hogy tetsszen és a külső meghatározza a vonzalmat de ez mindenkinél így van, mindenkinek számít valamennyire. De am nem is volt arról szó h nekem mi számít, én csak megcáfoltam valamit.

2017. szept. 9. 16:46
 15/38 anonim ***** válasza:
77%
Ismerkedj, barátkozz és majd találkozol valakivel, akivel kölcsönösen bejöttök egymásnak és ha normális, akkor el fogja fogadni és minden rendben lesz.
2017. szept. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
66%

Egy bizonyos kor után nem felvállalni nehéz ezt hanem elhitetni a másikkal hogy szűz vagy még.

Én jelenleg egy 23 éves egyetemista lánnyal randizgatok aki szűz s ráadásul szűz is... :D

S Én nagyon örülök neki hogy szűz mert még teljesen tiszta s nem rontották meg.

Egyébként az jó ha szűz még mert nem pazarolta el idiótákra akik futó kapcsolatot akarnak vagy csak megfektetni.

2017. szept. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
22%
65 év felett ajánlatos letagadni.
2017. szept. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
23 évesen nem gáz. Itt alapvetően nem a szüzességgel van most gond, hanem a tényleg késői szüzességgel. Szóval 28 felett mondjuk.
2017. szept. 9. 16:55
 19/38 anonim ***** válasza:
12%

Eltitkolni nem kell, de 20 felett már nem előnyös szűznek lenni. Aki eddig kibírja az már szexuálisan kiégett, érzéketlen. Szexualitásban nem a józan ész a fontos, hanem az ösztönösség, megismerni egymás testét és örömet okozni egymásnak.


Egy 20 éves nő, aki tartogatta magát a tökéletes pasinak, ami nem volt könnyű neki. De szembesül azzal, hogy nincs tökéletes ember. Mert aki gazdag, az túl józan ahhoz, hogy jó legyen az ágyban. Aki meg jó az ágyban, az ösztönösebb másfajta élvezeteknek is hódol, szereti a művészetet, de a társadalom elítéli.


Az ilyen nők, mikor rájönnek, hogy az önmegtartóztatásuk hiábavaló volt sikertelenek az ágyban. Meggyűlölik a világot a férfiakat. Ezek a nők általában tekintélyesek, tanultak, karrieristák. Ki merne rájuk rosszat mondani. De gyűlölik a világot és rosszindulatúak, csak magukra gondolnak. Minden úgy helyes ahogy ők mondják. Ha nincs semmi élvezhető a szexben, akkor ez egy perverz, gusztustalan dolog. Csak az állatoknak fontos.


Pedig inkább az a perverz, aki 20 éves koráig kibírja szexualitás nélkül.

2017. szept. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
64%
Én megértelek az aggodalmaid miatt. Persze, jön mindenki azzal, h ha vki szeret, megérti stb. De a szerelem több hét, hónap, mire kialakul. Felnőtt korban meg nem várunk a szexel addig, pár randi és megy a móka. Nyilván furának fog tűnni a pasinak, ha 30 körül még szűz vagy. És tuti kérdezgetni fog, értetlenkedni, de ha elmagyarázod neki, h miért alakult így, és ő egy viszonylag normális pasi, akkor nem lesz belőle utána gond. Ha pedig ezért lelép, akkor jobb is, ha nem vesztegetes rá az idődet és a szüzességedet 😄
2017. szept. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!