Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mi az a kor ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az a kor ami után egy NŐ jobb ha eltitkolja hogy még szűz?

Figyelt kérdés
Mert ha bevallaná csak sokkolná a pasit aki aztán úgyis inkább lelépne.

2017. szept. 9. 15:52
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
16%

Miért lenne már gond 28 felett szűznek lenni?

ugrálnék örömömben ha olyan nőt találnék még idősen akit nem rontottak meg vagy esetleg volt esze hogy kivárásra játszott. :)

2017. szept. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem jó eltitkolni mert így is úgy is kiderült..

A Pasik már azon is meglepődnek ha egy Nő 20-25 év felett még szűz.

30 év felett meg már el se akarják hinni

Anyukám munkatársa 35 éves volt mikor elvesztette a szüzességét.

23 N

2017. szept. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
79%

Értelmes férfit nem igazán érdekli ha a csaj hozzáállása normális. Ha azért szűz mert vallásos, prűd, vagy totál gátlásos na az már viszont probléma.

35F

2017. szept. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen kor. A megfelelő embert vagy nem fogja elriasztani, vagy el tudod neki magyarázni, hogy miért alakult így.
2017. szept. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
63%
Én 18 vagyok és szűz , da ha megkérdi valaki én is szégyellem bevallani . Nem tudom miért , de nem szívesen vállalom fel. L
2017. szept. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
70%

#19-es válaszoló:

"Meggyűlölik a világot a férfiakat. Ezek a nők általában tekintélyesek, tanultak, karrieristák. Ki merne rájuk rosszat mondani. De gyűlölik a világot és rosszindulatúak, csak magukra gondolnak. Minden úgy helyes ahogy ők mondják. Ha nincs semmi élvezhető a szexben, akkor ez egy perverz, gusztustalan dolog. Csak az állatoknak fontos. "


A probléma, hogy tökéletesen leírtad a dolgot. Erről az oldalról megismertem 2 ilyen szűz nőt, és valóban egytől egyig ilyenek voltak - már beszélgetés alapján is. Végül menekültem tőlük. Az a borzasztó negatív kisugárzás, és ellenségeskedés a férfiak iránt... Már-már egy ilyen kényszerű kötelességnek fogták fel ezt, hogy a társadalmi normák szerint berakja nekik valaki a lobogót, csak gyorsan legyünk már túl rajta.


Kérdező, én remélem nem ilyen vagy, de nézz magadba és vizsgáld felül az önértékelésedet. Ha tényleg ilyen módon taszítod a férfiakat ~30 éve, lehetsz bármilyen jó nő is, akkor tényleg szűz maradsz... de nem szexuálisan, hanem lelkileg.

2017. szept. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Minél tovább tartja annál nagyobb kuriózum


Gyűjtőknek annál nagyobb ertek


Nem kell eltitkolni soha

2017. szept. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

#26

Nem utálom a férfiakat, sőt:) Karrierista sem vagyok, arrogáns se. Kívánom a szexet és arra vágyom hogy valakivel kölcsönösen okozzunk örömet egymásnak. Egyáltalán nincsenek bennem olyan érzések mint amiket leírt az a kommentelő. Meg nem vagyok amúgy 30 éves se. A pasik amúgy kedvelnek, nem taszítom őket. Néha szomorú vagyok és elkeseredett a magánytól, de alapvetően mosolygós, humoros, kedves.

2017. szept. 9. 19:01
 29/38 anonim ***** válasza:
68%

Akkor mi a probléma? Nem volt még olyan férfi akivel együtt voltál pár hétnél tovább?

Vagy túl válogatós vagy, és mindenkit visszautasítottál eddig, a hoszon x év alatt?

2017. szept. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
42%

Inkább emberfüggő. De egy nő esetében elgondolkozik az ember hogy mondjuk 28 vagy 30 évesen még hogyhogy szűz. De simán lehet szűz ha nagyon vallásos és csak házasság után akarja elkezdeni.

Te vagy az a szűz nő?

Ha megnyugtat akkor többen választanának egy szűz nőt mint egy olyat aki már volt vagy 20 különböző férfival.

Férfiakkal kapcsolatban te a jó kinézetűeket keresed? Nem lehetsz még 20 éves se ezek szerint. Férfiban pont az a lényeg hogy ne ő nézzen ki jól - elvégre a nő a szebbik nem és a nőnek kell jól kinéznie. Csak ezért kérdezem hogy nem vagy véletlenül biszex vagy leszbikus? Mert ha jól kinézőt akarsz akkor a nők között kellene szétnézned.

2017. szept. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!