Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Manapság kiment a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Manapság kiment a divatból a randizás?

Figyelt kérdés
Miért van az ,hogy egyből csak megfektetni akarjátok a nőt?
2017. szept. 9. 08:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Itt valami paréj írogat privátokat, hogy a nők hibásak a világon,de mindenért. Senki se írjon, aki nem akar mocskolódó üzenetet.
2017. szept. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
9-es talán annyi ,hogy ja én is többnyire azt a korosztályt keresem ,mert sokmindenben az a jobb. Szexuális JÓ élményeim nagyrésze csak attól a korosztálytól van. Sajnos még egyetlen 20-on éves korombeli lány nem tudott "kielégíteni". Lehet lepontozni… ez csak az én véleményem! De csak ,hogy a kérdésre is válaszoljak sosem kértem többet első randin egy csóknál, mégis megkaptam… a csajok sem ellenzik túlzottan manapság elsőre a szexet!
2017. szept. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

40 eves vagyok. Anyagilag mindenem megvan. Hogyhogy mit akarok (?)

Tarsat😊

Amugy tok jol nezek ki, igy szexre minding van jelentkezo. Csak most nem érném be csak szexszel.

2017. szept. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem ment ki a divatbol, csak nem feltetlenul akar minden ferfi hosszutavu parkapcsolatot.


Sosem ertettem, hogy miert baj az, ha egy ferfi szexelni akar, es mast nem. Ez miert olyan nagy bun? Mintha valami eletellenes dolog lenne, vagy nem is tudom.


Persze fel lehet tenni a kerdest, hogy miert nem megy el az ilyen ferfi prostihoz. Talan meg jogosan is, mert ott kevesebbet kolt el azert, hogy megkapja a nunat. De erre sok ferfi azt szokta valaszolni, hogy a prosti eseteben nincs meg a becserkeszes, levadaszas folyamata, erzese, hanem kifizetsz X ezret, es nyilik a lab meg a szaj.


Persze az aktus, kielegules megtortenik, de maga a vadasz oszton nem lett megelve. Mintha a vadasz az erdoben setalva felvenne csak ugy egy elhunyt szarvast. Tul konnyu, nincs meg az elotte levo szeansz, lepcsofokok.


Mert nem azert fekszik le veled a prosti, mert olyan jokepu vagy es sarmos, hanem mert kifizetsz egy szolgaltatast, o meg azt megadja neked.


A nok ugyanugy vagynak a szexre, volt mar 1-2 erdekes helyzet, amikor peldaul az eladono az uzletben mar-mar markolaszta a golyoimat szimbolikusan, annyira kedves volt meg minden. Erzi az ember a masik kisugarzasan, hogyan kozeledik vagy viszonyul hozza. Nyilvan az ilyen random utcai dolgok nem mindennapos esetek, de azert bele bele tud szaladni az ember. Vagy amikor az ismerettsegi korrel volt egy kis elvonulos taborozas, es a bungallo szeru epuletben ejjel oda fekudt mellem a no es megfogta a kezem, meg simogatni kezdett... Elotte is ereztem mar aznap, hogy vibral koztunk a levego. Jo kis oral meg ujjazas lett belole.


Ugy hogy nok eseteben is van jocskan olyan, akinek a szex kell, es nagyon mas nem. :) Teljesen normalis dolog szerintem. Regi beidegzodes, hogy a szeretkezes az csak a sokadik randi, vagy tobb honap utan, vagy a hivatalosan kihirdetett parkapcsolat utan lehetseges.


Amugy mi van akkor, ha csak leakar veled fekudni? Nem tolt el sikerelmennyel, vagy onbizalom pumpalassal, hogy bejosz egy ferinak, meg akkor is, ha csak szex erejeig? Nyilvan te nem csak erre vagysz, hanem tobbre, de mi van akkor, ha beiktatsz egy ilyet is addig, amig meg nem jon a tars? Prostinak fogod erezni magad tole?

2017. szept. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Meg meg annyit, hogy inkabb elje ki magat az ember a tars megerkezese elott, mintsem az elso ferfinak vagy nonek igent mondani, majd 30-40-50 evesen rajonni, hogy 1 emberen kivul semmi tapasztalata nincs, vagyna masra, stb.


Vagy pedig azzal az eggyel megelni mindent, szexben minden pozt, mindenhol, stb. Kiverni labbal, lepippantani a kocsiban, vagy ha neked a konyhaban van kedved, akkor ott, stb. Tehat hogy ne uljon le a dolog egy misszionarius pozzal a haloban az elkovetkezendo 30-40 evre, meg 1 hotelbe jarni, ugyanabba az etterembe, hanem csinalni mindent mindenhol.


Tehat hogy mindenkinek legyen kielegitve minden vagya, az ertelmes kereteken belul. Nyilvan a kaki szex mar nem feltetlenul az, de ha azt mondja, hogy orulne, ha beoltoznel nover ruhaba, akkor ne mondj ellent, csak azert mert szerinted perverz, mikozben lehet a te konfortzonad tul feszes.


Ezt csak azert irtam, mert sok no keresi a tarsat, a hosszutavut, aztan csodalkoznak, ha a ferfi nem kirandulasra meg sorozatnezesre vagyik allandoan, hanem egy jo lucskos numerara a kanapen.


A sok nincs kedvem szexelnibol, meg a nem akarok ujat kiprobalnibol lesz altalaban az, hogy majd masnak lesz kedve hozza.


Es jon a szokasos forgatokonyv, hogy bunko szemet ferfiak. Mikozben csak lehet egy kicsit nyitottabbnak kellett volna lenni, es meg mindig melletted lenne.


Ugy hogy jo dolog a tarsat meg a nagy ot keresni, csak lehet neha bele kene lazulni abba, ami eppen van, nem pedig valami mast keresni, hogy miert nincs meg itt a lovag feher lovon.


Ismertem ilyen nokett, akik allandoan nyekeregtek, amikor egy ferfi belepett az eletukbe, hogy ez nem jo, az nem, jo, semmi nem jo, de kozben jojjon mar a ferfi. Ott van, csak baze, allandoan valogatsz, mert semmi nem jo. Es 40 valahany eves nokrol van szo. Lehet ok maguk sem tudjak mit akarnak. Dugni ne dugjon meg, de hosszutavura nem jo, mert *50.000 indok*, viszont lehet dugni megis csak jo lenne, de azt en meg nem akarok mert ne fektessen meg egy ferfi sem, bunko ferfiak.


Es a kor bezarult. :D

2017. szept. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de a legtobb lanynak eleg 1 tali, es mar egy parnak hisz minket...
2017. szept. 10. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!