Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lehet manapság a pasikon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet manapság a pasikon azt érezni, hogy "ha van barátnő, az is jó, ha nem, az is"?

Figyelt kérdés

Olyan közönyösen állnak a párkereséshez, nem látni rajtuk, hogy úgy igazán odatennék magukat. Nincs bennük meg a hódítási kedv, sokszor igénytelenül jönnek a randira, elkésnek, lemondják, aztán meggondolják magukat és még sokáig lehetne sorolni. Nincs meg bennük a nő iránti tisztelet és egyáltalán nem látni rajtuk a vágyat, hogy legyen egy kapcsolatuk. A randikon is - ha egyáltalán összejönnek - egykedvűen viselkednek, azt sugallják, hogy "bébi, most elégedj meg ezzel, most ennyit kapsz". Kérdem én, hol marad a lenyűgözni, lehengerelni akarás?


Ti hogy látjátok ezt? Hogy lettek a pasik ilyen közönyösek és nemtörődömök? Miért érzem, hogy a párkeresés manapság olyan, mint a céllövölde - fogom a puskát, lövöldözök, aztán ha eltalálok valamit, örülök, mint majom a farkának, de ha nem sikerül, akkor se dől össze a világ? Ennél azért több kellene, ha az ember a társát keresi...



2017. szept. 2. 17:17
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
* "ha van barátnő, az is jó, ha NINCS, az is"
2017. szept. 2. 17:19
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Most mit tegyenek? Ez nem úgy van mint a nők esetében, hogyha teszel érte, akkor biztosan lesz pasid. Egy férfinál úgy van, hogy vagy bejön valakinek vagy nem. Felmehet netes társkeresőre, a tízszeres férfitöbbletet gyarapítani, csak átlagos külsővel szökőévente ír vissza egy lány.
2017. szept. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%

Hát én ezt még egy férfin se éreztem, de ki hogy látja. Az én ismerettségi körömben ha egy pasinak nagyon tetszik egy nő, akkor odateszi magát. Itt megint csak úgy mellékesen megkérdezném, hogy milyen értékeid vannak, amik alapján érted megérné küzdeni?

Eleve nőként is azt mondom, hogy kevés olyan nő van akiért egyáltalán megéri küzdeni, vagy aki tudja értékelni, hogy valaki udvarol neki. Ez a kérdés megint csak egy fölösleges provokáció.

2017. szept. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Úgy hogy amit akarok az nem jön össze
2017. szept. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Mit tud tenni? Alljon fejen a randin vagy nyalja ki rendesen a feneked, utana meg ha nem jon ossze, akkor sirja tele a parnajat. Nekem is utoljara minden jo volt, tokre beleeltem magam, jol ereztuk magunkat. Hat volt masik befuto nala. Jobb nem beleelni senkinek magat semmibe.
2017. szept. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj? Egy társ fontos, de anélkül is teljes értékű nő, férfi az illető.
2017. szept. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
Egyetértek a harmadik válaszolóval.
2017. szept. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem provokációnak szántam a kérdést, csak ki szerettem volna deríteni, hogy általános-e, amit tapasztaltam. Több randim volt az utóbbi időben, és mintha egy kaptafa lett volna mindegyik: a pasi mindenhova néz, csak a szemembe nem, a telefonjukat babrálták, volt, amelyik többször is félrevonult, mert folyton hívogatták, a legutóbbi srác átható izzadságszaggal "kápráztatott el", meg amúgy is nagy kívánnivalót hagyott maga után az öltözködésük, az illemet meg hírből sem ismerik. Persze, hogy nem lett folytatás. A lényeg, hogy nem éreztem, hogy ők azért vannak itt, hogy meghódítsanak. Kb. olyan állomás lehettem a napjukban, mint egy kétbetűs kitérő. Biztos értitek, mire akarok kilyukadni...
2017. szept. 2. 17:56
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
Senkinek nincs sok kedve "teperni", ha úgy érzi, ezt csak vele szemben elvárás, a másik féllel szemben nem az. Ki vagy te, hogy le akarjon nyűgözni téged?
2017. szept. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%
Ha semmilyen vonzalmat vagy érzést nem váltottál ki belőlük, akkor nem fognak csak azért teperni, mert hogy hát ez végül is mégis csak egy randi. Ez van sajnos, nem lehet mindenkinek tetszeni, meg nem minden pasi akar ténylegesen kapcsolatot. Egy randi nem jelent semmit sem igazából. Vagy van kémia vagy nincs. Ha nincs, akkor el kell könyvelni, hogy hát ez egy sz.r randi volt, majd legközelebb hátha normális lesz a pasi.
2017. szept. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!