Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, igaz hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, igaz hogy manapság egyre nehezebb barátnőt vagy lazább kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
Én férjnél vagyok, viszont munkahelyemen egyre több pasit hallok panaszkodni, hogy nehezen találnak lányt, magányosak, stb. Nektek mik a tapasztalataitok ebben?

2016. aug. 9. 03:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Nekem biztos, már csak abból is kifolyólag, hogy félénk vagyok, és nem mernék megszólítani egy lányt az utcán. Az interneten vannak sikereim, de ez semmit ér, hogyha akkora távolság van köztünk, hogy bukta az egész. Nem járok bulizni, nem dohányzom, és már eleve ez sok lánynál is hátrányt jelent. Az anyagi helyzetem sem túl jó, bár nem szenvedek hiányt semmiben, de valljuk be, 20 évesen jogsi és autó nélkül szintén hátránnyal indulok a korosztályomnál. Tudom, vannak kivételek, de pont ez teszi nehézzé a csajozást. Jelenleg is teljesen padlón vagyok lány miatt, szóval ilyen ez. :)
2016. aug. 9. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%

a saját elvárásaimhoz képest relatíve nehéz barátnőt találni...nekem pl a nagyon kedves típus jön be, amit ugye élőben nehezebb detektálni, ezért ismerkedem online...


Szerintem 15-25 éves kor között nem olyan nehéz találni...főleg lazábbat, de lehet csak nekem jöttek az életben olyan lányok akik ilyesmit akartak tőlem...

Komoly kapcsolatot nehezebb, de nem lehetetlen!

Más korosztályról nem tudom mennyire lehet nehéz, de sok 30-as nő ír itt is, hogy nem talál párt magának, szóval online ismerkedés szerintem a 30+-osoknak is lehetőség, de persze élőben is simán pálya lehet annak akinek megy!


Meg ez persze igény függő is...nem mind1, hogy mit keres az adott egyén!


23F

2016. aug. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Igaz, mert minden nőnek csak kb. a férfiak 5-10%-a tetszik külsőre, ráadásul ugyanazok a férfiak.
2016. aug. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%

Nekem is mindig panaszkodik egy kolléga, hogy nem talál barátnőt.

Nála ráadásul pontosan látom is, hogy mi a gondja.

Egyrészt: konkrétan rohadnak a fogai. Én nem tudom, hogy talált egyáltalán olyan őt, aki megcsókolja, de nekem a gyomrom fordul fel a szájszagától. Próbáltam finoman utalni rá, hogy mi a gond, azt ő is tudja, hogy fogorvos kéne, de perpill pénz nincs.

Öltözni se igen tud, úgy néz ki néha, mint egy eltévedt lelencgyerek, és az alkata is kisfiús.


Másrészt: válogatás nélkül veti rá magát minden nőre, aki egy kicsit is tetszik neki. Nem zavarja az se, ha férjnél van, ha pasija van, nincs kimondott "zsánere", egyszerűen nő és kész. Egyik nap kicsit ennek udvarol, másnap kicsit annak.

Egyszerűen ordít róla, hogy neki mindegy, csak valakit dughasson, és ezzel a legtöbb nőt elriasztja. Aki meg egyébként akarna tőle valamit, azt is elriasztja ezzel, és észre se veszi, mert egyszerűen nem szán elég időt egy-egy nőre, hogy kialakulhasson bármi is.


Szóval én azt mondom, hogy az adott srác még jó sokáig egyedül fog maradni.


Egyébként nem lehetetlen ismerkedni még cégen belül sem, több pár is jött így össze.


Szóval nem, nem nehéz barátnőt találni mindenkinek. De vannak olyan fiúk, akiknek nagyon nehéz, mert van valami defektjük, vagy nem jól csinálják.

2016. aug. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Csak a lúzerek nem találnak maguknak nőt!
2016. aug. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég nehéz... De nem lehetetlen. Sokbenergiát kell bele forgatni, és nagy kitartás kell hozzá. Hangsúlyozom, én itt most a párkapcsolatra gondolok. Ezek a "lazább" dolgok engem totálisan hidegen hagynak.
2016. aug. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
# 5 Jól van Mr. Felső 10% nem kell a nyáladat itt verni, mert az élet kegyes volt hozzád.....
2016. aug. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hetes válaszoló, a Mr. Felső 10%-nak jobb dolga is akad, minthogy a Gyakorikérdéseken a Társkeresési problémák kategóriába írjon. Szerintem az ötös válaszoló csak magából indult ki. :)


A kérdésre válaszolva, igen, nehéz, aki lelkileg, szellemileg nem stabil, annak nagy eséllyel lehetetlen, mert pár csalódás után össze fog omlani és képtelen lesz egészségesen megítélni saját magát, illetve másokat.

Már a húszas korosztályban is sok olyan srác van, akiknek határozott elképzelésük van a jövőjükről, tanulnak érte vagy már elértek eredményeket, tájékozottak, se külsőleg, se belsőleg nincs problémájuk, mégse találnak maguknak barátnőt. Azokról pedig, akiknek valami problémájuk van lelkileg (félénkek, önbizalomhiányuk van, stb.) vagy valami a külsejükkel nincs rendben, nullával egyenlő eséllyel indulnak.

2016. aug. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Igényes férfiként írom, hogy nehéz mindkettőre. Komoly barátnőt találni is, azt hiszem nem kell magyaráznom miért is: kevés az olyan értelems nő, aki még ki is néz valahogy, igényes, ápolt, nem siránkozik valamelyik exe után, nem nyafog valamilyen plátói szerelem után, komoly témák is érdeklik, nem csak a felszínes nőies dolgok. Lazát meg azért, mert az ilyen kapcsolatoknál a nőknek extrém magas elvárásaik vannak küllemre, testi adottságokat illetően, mivel úgyis csak rövidtávú a dolog többségében, szóval tökéletes test, arc kombinációt elvárják ilyenkor. Mondjuk én nem is vagyok híve az egyéjszakásoknak.
2016. aug. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#8 ja azért tapasztalom az ellenkezőjét... ide jàrnak verni nyàlukat mennyire szànalmasak vagyunk.... most azért vagyok szànalmas mert külsö dönt a lànyoknàl lehet akár milyen személyiségem most mondhatom azt h rendes vagyok meg ilyen közhelyek... úgy se azt szàmit hiába hangoztatjàk h azt akarjàk nők h legyen ez meg ez férfiba nem az kell :D azt élvezik ha megfarkaljàk ott hagyák... lànyok szerintetek a férfiak miért csak egyéjszakàs kalandba gondolkodnak? Mert ennél van legnagyobb siker nem kéne könnyűvérű ribinek lenni ne a férfiakra mutogasdunk màr pls.... ki a dolga vàlogatàs..... akkor meg? Meg még megbírnàm említeni olyan nőt akinek pàrkapcsolatàban van az mit keress itt??? Hmmm mond már meg... lehet hìmsovinisztázni... nem gyűlőlőm a nőket csak a ribiket... arròl meg nem tehetek h lefedik egészet..
2016. aug. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!