Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, igaz hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, igaz hogy manapság egyre nehezebb barátnőt vagy lazább kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
Én férjnél vagyok, viszont munkahelyemen egyre több pasit hallok panaszkodni, hogy nehezen találnak lányt, magányosak, stb. Nektek mik a tapasztalataitok ebben?

2016. aug. 9. 03:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Alkalmit nem olyan nehéz találni, ez pedig én, mint félig-meddig aszociális ember tanúsíthatom. A fesztiválokra a férfiak kb. harmada csak azért vált jegyet, hogy bemehessen és tinimuffokat hegesszen, az ilyen Sziget meg Sound típusú fesztiváloknak amúgy is az a burkolt célja, hogy az emberek orrba-szájba kúrjanak (ennek az elődje már a középkorban is megvolt amúgy). Én is csak azért járok el az ilyenekre, hogy fajintos csajokat dugjak és még mielőtt valaki kihasználással vádolna elárulom, hogy ezek a csajok pontosan azért mennek el ilyen helyekre, gyakran a pasijuk/férjük tudja nélkül, hogy vadidegen férfiakkal szexeljenek. Ha nem vagy teljesen social awkward, akkor fel tudsz szedni legalább naponta egy nőt egy menetre, egy csomó dagadt kocka szokott csajokat felszedni és a sörsátor mögött dugni velük.

Hogy hosszabb távra mennyire nehéz nőt találni azt nem tudom, őszintén szólva sose próbáltam, azon egyszerű oknál fogva, hogy nem izgat a dolog, nekem bőven elég, ha egy halászléfőző versenyen vagy egy borfesztiválon fel tudok szedni egy-egy milfet egy menet erejéig, pedig nem vagyok én egy Don Juan, a szakállam lassan akkora, hogy össze kell gumiznom estére nehogy lenyeljem álmomban. Egy-két barátom panaszkodik, hogy nem találnak értelmes nőt és engem kérdeznek hogy kell ilyet találni, holott én annyit tudok a nőkről, hogy dicsérni kell őket, aztán ha ügyesen csinálom, akkor jó eséllyel eljönnek a lajtos kocsi mögé negyed órára.

2016. aug. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A kérdés meglehetősen sokrétű, nehéz rá igazán korrekt választ adni.

Egy részről ugye tény az, hogy a fiúk mindig fiúk, a lányok pedig lányok voltak. A fiúknak mindig meg kellett küzdeni a csajok figyelméért, kegyeiért, és ezt mindig igazságtalanságnak érezték/érzik, amióta világ a világ. 40 éve mi is úgy éreztük, hogy nekünk van a legnehezebb dolgunk. Aztán amikor megvoltak az első hódítások, amikor ráéreztünk az ízére, csak nevettünk az egészen. Nekünk annyiból valóban nehezebb volt, hogy akkoriban a lányok sokkal erkölcsösebb nevelést kaptak, sokkal nagyobb ellenállást kellett legyőznünk, mint a mai fúknak kell. Más részről viszont mi nem a számítógép mellett nevelkedtünk, hanem kint játszottunk a többi gyerekkel. Néha - jobb híján - a szomszéd kislánnyal. Így játék közben ismertük meg a lányok gondolkodásmódját, lelkivilágát, és azt, hogy ez merőben különbözik a miénktől. Megtanultunk a nyelvükön, így később kevésbé jelentett nagy kihívást az ismerkedés kezdeményezése.

2016. aug. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!