Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Korkülönbség? Nekem ez már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkülönbség? Nekem ez már sok, hiába ez a trendi manapság.

Figyelt kérdés

Egyre inkább látom az ismerőseim körében, hogy idősebb, 10-12 évvel idősebb férfiakhoz mennek hozzá, velük alakítanak ki kapcsolatot.


Én 24 éves srác vagyok, akkor ezek szerint a korombeli nők is hasonlóképp gondolkodnak? Én nem szeretnék 10 évvel később hasonló helyzetbe jutni, hogy egy jóval fiatalabb lánnyal kerüljek össze. Miért ilyen nehéz korombeliekkel összejönni? Ne értsetek félre, nem panaszkodom volt már barátnőm, csak valahogy szar érzés azt látni, hogy a lányok nem a hasonló korúakban gondolkodnak.



2016. dec. 11. 22:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom én a környezetemben teljesen normális korkülönbséggel látok párokat, ami olyan 1,2,3,év.

Olyan is van ahol a nő az idősebb.

Egyáltalán nem az a "trendi" amit te mondasz.

2016. dec. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hat en nem tudom,25vagyok. Igaz a 30as korosztaly érdekel,a parom 32éves.,sztm igy pont jo.

De sok embert ismerek,velem egykoruakat is,akik a sajat korosztajuknak megfelelően keresgélnek párt.

N

2016. dec. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem 20on éves kortól már egyáltalán nem sok 10-12 év korkülönbség. Nekem volt fiatalabb és korosztályombeli (2-3 evvel idősebb) fiún is és olyan szinten voltak éretlenek és gyerekesek, hogy a hajamat téptem. Konkrétan egy rohadt találkát napokig kellett szervezni, majd mire sikerült kiboknie, hogy Ja igen jó lenne találkozni, újabb 3-4 óra elment azzal, hogy Jajj dél hol találkozzunk, semmi ötletem, hát én nem tudom, nekem mindegy, döntsd el te stb stb. És ez csak egy példa a sok közül. Szerintem nagyon is van igazságtartalma annak, hogy a lányok előbb érnek, mint a fiúk. Eddig minden alkalommal ezt tapasztaltam, mind párkapcsolat terén, de a barátok között is. Nem lehető velük tervezni semmit, nem lehet szót érteni, komolyan beszélgetni, programokat csinálni. Persze tisztelet a kivételnek, de én még nem nagyon találkoztam ilyennel, seb nyilván van.

Most egy tőlem 11 evvel idősebb barátom van, aki tényleg férfi, nem kisfiú, felnőtt már agyilag is, bármit meg lehető vele beszélni, nem csak buliból meg szexből áll az élete, ha akar valamit, akkor megmondja és nem körül írja én meg találjam ki.. Teljesen másképp gondolkozik bizonyos dolgokról és másképp áll az élethez, mint sok huszonéves.

Úgyhogy én megfogadtam, hogy többet nem kell tőlem csak 1-2-3 evvel idősebb pasi, nem tudok velük dűlőre jutni, teljesen jól elvagyok a mostani barátommal, aki ízig-vérig férfi. És rengeteg barátnőm van ezzel hasonlóan, többségüknek valóban minimum 7-8 évvel idősebb barátjuk van és a fent említett problémák sehol nem merültek fel..

2016. dec. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Én 19 évesen jöttem össze a legelső barátommal, és a mai napig vele vagyok. Most 22 vagyok, ő meg 32.

Én sem, és a barátom sem tervezte sose (sőt nem is akartuk) hogy egyszer ekkora korkülönbséggel legyen párunk.

Viszont: az élet közbe szólt :) teljesen egy hullám hosszon vagyunk. Barátomnak nagyon tetszett bennem, hogy sokkal érettebb voltam a koromnál, egy a világnézetünk, rengeteg mindenről tudunk beszélgetni, és teljesen egy hullámhosszon vagyunk, ami nélkül szerintem nem éri meg kapcsolatba kezdeni.


Úgyhogy, egyikünk sem tervezte így régebben, de mi nem azért jöttünk össze mert ez a "trendi", hogy 30-as férfiak 20-as csajokkal jönnek össze, és fordítva. Hanem mert teljesen egymásra vagyunk hangolva, és egy hullámhosszon vagyunk, valamint iszonyatosan nagy a vonzalom köztünk. :)

2016. dec. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

Én azért nem szívesen gondolkodom hasonló korúban, mert eddig csak pofára estem a 20-onéves pasikkal. Némelyek olyan viselkedést engednek meg maguknak, hogy kerekedik a szemem.

Oszt még csodálkoznak, ha azt mondom,

a férfi 40 év felett kezdődik.

Sz.r ez a generáció úgy, ahogy van, és utálom, hogy nem születtem 20 évvel korábban.

2016. dec. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egy ~24 éves, tehát korodbeli lány általában nagyon mást "vár el" anyagilag, mint amit egy átlag 24 éves srác Magyarországon nyújtani tud. Nem, nem a ribikről beszélek, csak a lányok ebben a korban már nem szeretnek anyucival hálistenkedni, ha felmennek a sráchoz, meg hasonlók.

Egyébként én sem a magas lóról beszélek; 26 vagyok, de nem volt még 19 évnél idősebb barátnőm, pedig engem is jobban érdekel(né)nek a szellemileg is fejlett lányok. De ez van, mondjuk nekem leginkább a fiatalos kinézetem miatt.

2016. dec. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én is szivesebben élnék a 80as években, általánosítani azért nem lehet a 20 ésekkel kapcsolatban. És én is furán nézek a kortársaimra hogy miket művelnek. Hiszitek vagy sem, én nem találom a helyem ebben a generációban.
2016. dec. 11. 23:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze, sokan csak azt tartják elfogadhatónak, ha készen eléjük teszik a dolgokat és nekik semmilyen erőfeszítést nem kell tenniük...
2016. dec. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%

Az én környezetemven nem divat.Semmilyen érett gondolkodás nem tudja kompenzálni a kopaszodást,megereszkedett pocakot,ráncokat.Inkább egy "tapasztalatlan",de jó testű,keményfarkú izmos fiatal fiú. Ne az aranyásókat vedd alapul kérdező,akik csak a pénzükért vannak az öregekkel,és ne is azokat a lelkisérült,apakomplexusos nőket,akik az apjukat keresik az idősebb bácsikban.

19/L

2016. dec. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

Utolso, te milyen 30-as pasikat latsz magad korul? :D


Kerdezo, en biztos vagyok benne, hogy te kiveteles vagy. Ezert mint olyat baromi nehez megtalalni. Sajat es tobb baratnom tapasztalatabol beszelek. Egy baratnom evekig egyedul volt (most 22 eves), pedig o tenyleg aztan mindenhova eljar, nem akart idosebb pasit soha, es tenyleg meg a legremenytelenebb, legcsunyabb sracnak is eselyt adott randira tinikorunk ota, mondvan lehet hogy jol sul el. 4 ev alatt nem talalt senkit, most lett vegre egy jo kapcsolata, amiben boldog. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy huszoneves kor elso feleben levo normalis ertekrendu, rendes sracot hihetetlen nehez talalni. Meg a baratnom hozzaallasaval is... a tobbseg bulizgatni akar, semmi komolysag, legyunk inkabb szexbarik, jarogassunk ossze meg tarsai. Az illemrol, udvariassagrol, udvarlasrol a tobbseg meg meg hirbol sem hallott, hanem inkabb a "3 randin nem rakta szet a labat, micsoda prud liba, pedig meg vacsorara is meghivtam!" mentalitas a jellemzo. Erre meg nekem semmi szuksegem, keresgetni a kiveteleket meg nincs se energiam, se akaratom, igy vilageletemben egy minimum 10+-os hatart huztam meg (bar persze ott is vannak hihetetlen emberek, de osszessegeben meg mindig kevesebben), mert itt konnyebb az izlesemnek megfelelo emberrel osszejonni. Igy most vagyok 22 eves, baratom 32 lesz hamarosan (es nem, nem rancos meg nem pocakos csak azert mert idosebb :"D), es jol kijovunk egymassal mar lassan ket eve.

De persze nem lehet erre az egeszre ilyen altalanositast rahuzni, mert vannak lanyok, akik inkabb a penzre mennek vagy hamar gyereket akarnak vagy csak szimplan igy hozta nekik az elet.

2016. dec. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!