Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tánc, csajok, korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tánc, csajok, korkülönbség?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek, elkezdtem egy tánctanfolyamot és van pár csinos hölgy ott akivel akár szivesen ismerkednék is. De fogalmam sincs mennyi idősek. 15 és 25 közöttieket nem bírom megkülönböztetni legtöbbször. Mielőtt bármibe belekezdenék, mit szólnátok egy olyan kérdéshez, hogy 'mennyi idős vagy'? Vagy hogy kell ezt felvezetni? én 29 vagyok de kinézek kb 25-nek se.

2016. okt. 27. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:

De aranyos ! :D


Hát én a helyedben egy random kérdéssel indítanék, ami azért nem egy oda nem illő katyvasz.. Aztán hozzá kötnek egy sztorit magamról, amiben elmondom én mennyi vagyok.. Majd.. " És Te ?? ,, :F

2016. okt. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne komplikáld túl :)

Szimplán ismerkedj velük, egy 15 éves lánnyal táncolsz egyet meg beszélgetsz fél órát az nem ciki... Egyébként ha beszélgetsz velük, tök gyorsan rájössz mi a helyzet.

Dolgozik/suli ha suli akkor jól látom te most érettségizhettél. Válaszol: Nem még csak jövőre fogok, oké ő fiatalabb ennyi 17-18 körüli :)


Már ezekből megállapítod anélkül, hogy rákérdeznél. Aki dolgozik/egyetemista/okj az a lényeg hogy már elmúlt nagykorú

2016. okt. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
atyám micsoda ötletek, köszi szépen, sose jutna eszembe. Beszélek lassan 3 nyelven de mondani valóm az sose volt sok... :D
2016. okt. 27. 23:51
 4/4 omba ***** válasza:
Eléggé hülyének nézném azt, akinek ez a legfontosabb dolog az ismerkedéskor, bármilyen nyelven is kérdezed.
2016. okt. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!