Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Korkülönbség? Nekem ez már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkülönbség? Nekem ez már sok, hiába ez a trendi manapság.

Figyelt kérdés

Egyre inkább látom az ismerőseim körében, hogy idősebb, 10-12 évvel idősebb férfiakhoz mennek hozzá, velük alakítanak ki kapcsolatot.


Én 24 éves srác vagyok, akkor ezek szerint a korombeli nők is hasonlóképp gondolkodnak? Én nem szeretnék 10 évvel később hasonló helyzetbe jutni, hogy egy jóval fiatalabb lánnyal kerüljek össze. Miért ilyen nehéz korombeliekkel összejönni? Ne értsetek félre, nem panaszkodom volt már barátnőm, csak valahogy szar érzés azt látni, hogy a lányok nem a hasonló korúakban gondolkodnak.



2016. dec. 11. 22:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Heraclius, amit írsz, arról az jut eszembe, hogy a férfiak a randiidőszakban aggódnak a pénz miatt, hogy minél olcsóbban jöjjenek ki belőle. a nők meg a házasság ideje alatt :D


azaz a kreativitás aranyat ér. simán el tudom képzelni, hogy felhívod magadhoz a lányt, csinálsz valami olcsót és finomat, én pl. odavagyok a paprikás krumpliért, lepcsánkáért. nem muszáj rögtön szexre gondolni.


kérdező, szerintem lépj túl azon, hogy a koron forogsz. egyáltalán nem biztos, hogy a korod miatt van ez. és abból, hogy mélyenszántó utcai társadalomtanulmányokat folytatunk, nem mindig kapunk hasznos útmutatást a saját életünkre.


én a koromnál jóval fiatalabb férfival vagyok, és nem azért, mert trendi. sőt, először nem tudtam emiatt komolyan venni. de nyitottak vagyunk :)

2016. dec. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen már nem korkülönbség ez a korkülönbség.


Egyébként a huszonéves nőismerőseim java huszonéves férfiakkal jár. Bár sok esetben ott is 5-6 év korkülönbség van.

Egy pár az akinek 10 évvel idősebb párja van.

Plusz elég sok egyedülálló fiatal felnőtt nőt ismerek aki hasonló korú férfival szeretne kapcsolatot kialakítani.


Apropó egy kapcsolat nem csak a nőn múlik, nem ő alakítja ki a kapcsolatot, nem ő házasodik tök egyedül. A férfinak is van bőven beleszólása a dologba.

2016. dec. 13. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!