Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi az esélye annak hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye annak hogy két testvér elkezd egymással szexuális vagy akár szerelmi kapcsolatot létesíteni?

Figyelt kérdés
Tehát mennyire gyakori lehet ez. Van egy haverom és megfordult a fejemben hogy a tesójával dugnak aki 3 évvel idősebb nála. Egyikőjüknek se volt még párkapcsolata de szex se és hónapokat vannak magukban. Ezért is gondolom meg még pár olyan dolog miatt amit megtapasztaltam velük. De mondom csak megfordult a fejemben. Ti erről mit gondoltok?

#szex #család #testvér szerelem #húg szex #báty szex #dugás a tesóval #szex a hugival #szexeltem a testvéremmel #haverom tesója
2017. szept. 6. 16:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
19%
#10 gondolom ilyen kapcsolatból születtél, egyébként honnan tudnád, mi van egy család zárt ajtaja mögött?
2017. szept. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nanana mindenki viselkedjen. Ha lehet kulturáltan.
2017. szept. 6. 18:22
 13/17 anonim ***** válasza:
91%

"Én már 2 lánnyal is beszéltem innen"


Ez egy névtelen fórum. Honnan tudod, hogy egyáltalán tényleg lányok voltak? Lehettek 50-es pasasok, akik erre masztiznak.

2017. szept. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
25 éve a munkám során számos tanyát fel kellett keresnem, kedves 11-es. És noha be természetesen nem vallották, a viselkedésükből, az ágyak elhelyezkedéséből, stb lejöttek ezek a dolgok.
2017. szept. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
#14 Igen, a tanyavilág zárt közössèg. Lehet, sokaknak hihetetlen de ott halmozottabban előfordulhatott.
2017. szept. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A háború után is behúzódott az egész pereputty a legkisebb fűtött helyiségbe. Faluhelyen pedig később is gyerekek dédszülők, szülők 1 szoba. Nem volt 200nm2-es lakás cirkóval és különszobával mindenkinek. Igaz nem is álltak sorba támogatásért ha csináltak 7 gyereket, mert azt tisztességgel felnevelték szoccpoll, csok, családi pótlék nélkül önerőből...
2017. szept. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

2017. szept. 6. 18:04


Na neeeeeeeee 😲😲😲😲😲

2021. aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!