Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi az esélye annak hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye annak hogy két testvér elkezd egymással szexuális vagy akár szerelmi kapcsolatot létesíteni?

Figyelt kérdés
Tehát mennyire gyakori lehet ez. Van egy haverom és megfordult a fejemben hogy a tesójával dugnak aki 3 évvel idősebb nála. Egyikőjüknek se volt még párkapcsolata de szex se és hónapokat vannak magukban. Ezért is gondolom meg még pár olyan dolog miatt amit megtapasztaltam velük. De mondom csak megfordult a fejemben. Ti erről mit gondoltok?

#szex #család #testvér szerelem #húg szex #báty szex #dugás a tesóval #szex a hugival #szexeltem a testvéremmel #haverom tesója
2017. szept. 6. 16:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Mi van, túl sok Trónok harca című filmet néztél? :D

Látott már téged orvos egyébként?

2017. szept. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
XD tudtam hogy ez lesz. De amúgy nagyon várom a következő évadot lehet megnézem még párszor az elejétől. :D Na de komoly válaszokat tesák.
2017. szept. 6. 16:40
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Szinte 0. Egészséges pszichéjű emberben meg sem fordul a gondolat.
2017. szept. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi ezzel kicsit megnyugtattál. :3 Egy kicsit tetszik is a nővére lehet ezért gondoltam ezt. :D
2017. szept. 6. 17:28
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Azért kicsit beteg, hogy az öccsére vagy féltékeny.
2017. szept. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok féltékeny egy szóval nem mondtam csak azért furcsa lenen nekem érted.
2017. szept. 6. 17:34
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Mi a furcsa abban, hogy két testvér között szoros a kapcsolat és ketten élnek egy fedél alatt? Továbbá mi abban a furcsa, hogy nem gyűjtött még trófeákat egyik sem abberált állatokból, akik egy normális testvéri kapcsolatba is beleképzelegnek valami fertőt?
2017. szept. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az lenne a furcsa ha szexelnének egymással testi kapcsolatot létesítenének. Nem mondtam hogy az a furcsa hogy egyedül élnek meg stb. Nem kell kiforgatni a szavamat.
2017. szept. 6. 17:54
 9/17 anonim ***** válasza:
36%
Én már 2 lánnyal is beszéltem innen aki a testvérével vagy is a bátyával szerette volna elveszíteni a szüzességét,mert hogy ő közelebb áll hozzá.
2017. szept. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem olyan elképzelhetetlen, mint azt alapból gondolná az ember. Régen az alföldi tanyavilágban nem egyszer előfordult, hogy egész életüket összekötötték. Kifelé testvérpárként, magukban házaspárként működtek.
2017. szept. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!