Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Faluhelyen hogy vonhat be egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Faluhelyen hogy vonhat be egy házaspár+1 férfit, hogy ne legyen feltűnő?

Figyelt kérdés
Pár száz lakos,mindenki mindenkit ismer

#szexulat
2017. szept. 3. 15:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Így elég nehéz.Te a férj vagy a feleség vagy?
2017. szept. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Keressetek messzebb lakó pasit\párt, akihez oda tudtok menni. Vagy menjetek swinger klubba!
2017. szept. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:

Így más a helyzet, azt hittem, már az is alap a pletykálkodásra, ha egy idegen autó megáll a házatok előtt. Annyiból azért még nem lehet leszűrni, ki jött, lehet a vízvezetékszerelő vagy egy "elfelejtett" unokatesó, aki meglátogat.

Anyós más tészta, ő nem dolgozik vagy nincs valami hobbija, ami nem csak pár óra távollétet jelent? Vagy ha van unokája, nem lehet megkérni, hogy menjen el vele valahova vagy másik városban többi unoka? Így már meg lehetne oldani, ha teszem azt egy fél napot már nincs otthon.

2017. szept. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
A férj megy kaput nyitni,ugy kell intézni hogy a ti szobátokban aludjon.De nem mindegy melyikőtök anyósa?
2017. szept. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Megértem a helyzetet, mondanám hogy egyszerű a megoldás de én azt csinálnám hogy egy közeli kisvárosban találkoznék vele akár semleges helyen. Tudom hogy egy motel bármilyen szoba költséggel jár. Nagyvárosban vagy közepesben sem mindig egyszerű én már jártam úgyhogy valóban egy külföldön élő távolabbi rokon jött hozzánk aztán a szomszédok meg találgattak hogy kinek a barátnője lehet... Sok sikert nektek, én azért is mondanám hogy érdemes semleges helyen találkozni mert amikor én egyszer hasonlót csináltam akkor ott az egyik résztvevő lakásán voltunk és és egy szintén résztvevő másik mint később kiderült e miatt volt feszült és tudott nehezen ellazulni
2017. szept. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
15-ös köszönöm.ettől jobbat sajnos mi sem tudtunk kitalálni.
2017. szept. 4. 18:44
 17/25 anonim ***** válasza:
Egyébként megvan már a plusz férfi?
2017. szept. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
volna
2017. szept. 11. 12:00
 19/25 anonim ***** válasza:
Az is falubeli?
2017. szept. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nö v férfi vagy a párbol? Kor?
2017. szept. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!