Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok! Ha egy házaspár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy házaspár szeretője voltam egy éven keresztül, attól még lehet normális kapcsolatom? 21/f

Figyelt kérdés
Én csak a nővel akartam lenni, ezért mentem bele.
2016. máj. 31. 19:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne lehetne? Nem kell világgá kürtölni...Ne mondd el senkinek! Nem tartozik senkire! Ha eddig tartott nyilván jó volt,jól érezted magad. A többivel ne törődj. Sokak számára ez elfogadhatatlan,szerintem nincs vele gond,amennyiben mindenkinek jó. Csak ne legyen mások orrára kötve,ennyi. Ne aggódj(én is voltam már házaspárral,és?!).
2016. máj. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én csak a nőt akartam, az elsőt a férfival végigbőgtem,de aztán hozzászoktam, és volt hogy el is mentem.
2016. máj. 31. 19:46
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet...de ne nagyon meselj neki errol ha egy mód van rá. Nem biztos,hogy ertekelne.
2016. máj. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne reklámozd..és lehet miért ne lehetne normális kapcsolatod,ez csak is tőled függ.

De amit írtál,hogy az elsőt végigbőgted, hát gratula az érzéketlen házaspárnak.Azt nem értem,hogy ha nem volt jó,hogy mehettél bele..De ez a te dolgod, olvasni viszont rossz érzés volt.

2016. máj. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azért hogy nőhöz jussak.
2016. máj. 31. 20:17
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne kamuzd már h nem volt egy szabad nő, aki hagyta volna magát...
2016. máj. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nekem nem volt.
2016. máj. 31. 20:24
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

Ne magyarázkodj senkinek.ez a te dolgod miért tetted , én a házaspárt ítélem el ahogy tették,, nem nem a hármast.

A sírásnak oka van.testi lelki fájdalom, mindegyik orvosolható.

Az életednek ez a része letudva , tekint előre a jövőben :)

Boldog párkapcsolatot kívánok neked :)

2016. máj. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Megérdemled!

Ki ne találd hogy a pasinak azért engedted hogy utána a nővel lehess.Mert ha végigbőgted,akkor az erőszaknak minősül/ne.

De egy ilyen lelki trauma után kizártnak tartom hogy te élvezted volna a nővel.Főleg úgy hogy ott áll az az ember aki szétkrta a sggd.

Ez kamu.

2016. máj. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem kényszerített. Csak megalázó volt. Tudtam mire vállalkozik. Aznap éjjel nem is volt meg a nő, csak másnap reggel.
2016. máj. 31. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!