Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 4-5 hónapja nem sikerült...

Ha 4-5 hónapja nem sikerült még teherbeesnem, akkor valami bajom lehet? Mit tud ilyenkor tenni a nőgyógyász? Miért nem sikerült, teljesen normális 29 éves házaspár vagyunk?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 10. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi ugyanebben a cipőben járunk,van peteérésem,egészségesek vagyunk,mégsem sikerül.Van peteérésed?Ha igen,akkor türelem,bár tudom,nem könnyű.A doki sem tud sokat tenni,ha minden oké veletek.
2008. ápr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia4

Tudom hogy nehéz, de türelem.

Nekünk is 3 hónap alatt jött össze, akkor egy örökkévalóságnak éreztem, most azt gondolom, szerencsések vagyunk, hogy ilyen gyorsan...

A férjem 31, én 30 éves vagyok, tehát közel hozzátok.

A mi korunkban 1 év próbálkozás után tekintik csak "Orvosi esetnek". Addigra meg valószínű boldog kismama leszel te is!

Sok sikert!

2008. ápr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én még nem voltam "reklamálni" a dokinál, de úgy látom, el kell mennem. Lehet, hogy nincs peteérésem? Pedig tök normális a menstruációm... MIóta próbálkozunk erősebb mint eddig, néha foszlányos is...
2008. ápr. 10. 19:52
 4/13 anonim ***** válasza:
A peteérésedet egyrészt ,egállapíthatod hő és folyás alapján de az a biztos,ha ovu tesztet veszel.Én is azért vettem,mert kételkedtem benne,h van-e pedig mindig pontosan a mensim és sosem szedtem gyógyszert.Aztán kipróbáltam a tesztet,az bizony egyértelműen pozitív volt,a többi is stimmelt,együtt is voltunk,mégse sikerült.Szerintem vegyél tesztet,abból megtudod,mi a helyzet.
2008. ápr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én sem szedtem gyógyszert, volt ovuteszt is. Délután csináltam Gabrielt és maxipozitívat soha nem sikerült teszteltem, tojásfehérjeszerű folyásom szokott lenni, bár előző hónapban egy hét késéssel jött meg, szerintem a cickafark tea miatt, merthogy ittam. Most nem ittam, most normálisan jött meg. Dehogy miért??? Nem kellett volna:::))
2008. ápr. 10. 20:00
 6/13 anonim ***** válasza:
tudom, hogy nem könnyű nem türelmetlennek , lenni, de ha olvasod ezt az oldalt, akkor láthatod, hogy van akiknek évek óta nem jön össze... bocsi, de a 4-5 hónap az semmi.
2008. ápr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Úgy tudom,cickafark teát csak a peteérés előtt szabad inni,illetve a peteérésig,utána meg palástfüvet a beágyazódás elősegítése miatt.
2008. ápr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia mink 2007 februárjában akartunk másik babát,és csak szeptemberben lettem terhes.Szerintem majd akkor fog sikerülni mikkor nem fogod annyira akkarni.Én is így voltam,mikkor már sikerült volna jó munkahelyet találnom,pont nem mehettem mert terhes lettem.Én is várakoztam rá 7 hónapot.Ne félj fog sikerülni 100%.
2008. ápr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

a peteérés nem minden!!!!Nézettesd meg a progeszteron szintedet, mert lehet, hogy van peteérésed, de nem elég erős, hogy a progeszteron szint magas léegyen. Így nehezebben esel teherbe, vagy teherbe eshetünk, de fennáll a vetélés veszélye. Ha rendben van a progeszteron szinted, akkor nyugi és türelem, a 4-5 hónap semmi szinte, teljesen normális, belefér, ennél nem szabad elkseredni, a psziché különben is rengeteget árthat, ha nem tudsz kikapcsolni, akkor nem fog összejönni. pl. Egy ismerősömnek be kellett ültetni, mert 2 évig nem jött össze a baba. megszülte az ikreket, gondtalanul és boldogan éltek nemi életet és most spontán 20 hetes terhes...........4 lombik után!!!!!!!!

Szóval a psziché az nagyon sokat számít. ne foglalkozz a babával, meglátod rögtön össze fog jönnni. Magad megnyugtatására, a progeszteront nézetesd meg. A ciklusod kb. 18, 21 és 24-ik napján vagy ha hosszabb, 20, 23, 26-ik napján kell vért venni és nézni a progeszteront, ösztrogént, prolaktint!

Sok sikert!!!!

2008. ápr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! Mi 8 hónapja probalkozunk és persze mindenki azt mondja ez még semmi! :-) Lehet, én azért elmentem dokihoz, elmondta hogy először a férjemet kell megnézni, az egyszerű - a sperma mozgását, aktivitását. Ha minden oké, jöhet a nő. Engem hormonvizsgálatra küldtek, 6 hormont vizsgálnak ill- pajzsmirigyet. Utána javasolni fogják (ha minden oké), hogy csináltass petevezeték átjárhatósági vizsgálatot..Nos..Én egyelőre ilyesmire még nem vagyok felkészülve, rettegek tőle. A vérvizsgálatnál megállok, majd lesz vhogy. Fő a pozitiv hozzáállás és a hit abban, hogy igenis neked is, nekem is lehet. Én 35 éves vagyok :-)
2008. ápr. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!