Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 4-5 hónapja nem sikerült...

Ha 4-5 hónapja nem sikerült még teherbeesnem, akkor valami bajom lehet? Mit tud ilyenkor tenni a nőgyógyász? Miért nem sikerült, teljesen normális 29 éves házaspár vagyunk?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 10. 19:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk (a férjem 27, én 22) 14-16 hónap után jött össze!

És mivel 22 vagyok, az orvosom nem is nagyon akart a problémával foglalkozni! Aztán egy év után erőlködtem egy kicsit, és mondta, hogy 2008 január, kivizsgálás! Mire mentem volna, bekopogott a picurunk!


Nekem is mindeki az mondta, türelem ne aggódjak minden rendben, és majd akkor jön ha nem is akarjátok igazán! Meg érzi, hogy mikor kell jönnie stb..... De hát persze, hogy foglalkoztat!


Mindenképp nézesd meg magad, max. ad még időt nektek az orvos. De azért egy év próba után kopogtass újra :)


Sok-sok sikert!!! :)

2008. ápr. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
1-másfél év sikertelen próbálkozás után már tényleg orvoshoz kell fordulni!nekünk már 2 éve nem sikerül!A nőgyogyász engem elküdött hormonvizsgálatra(nálam minden rendben)a férjemet pedig sperma vizsgálatra(és láss csodát nála van a baj sajnos!!)fontos a kivizsgálás, de ennyi idő után még nem hiszem foglalkoznak a dologgal!De én szurkolok nektek!
2008. ápr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ne csak magadat nézesd meg, hanem a férjedet is. Sajnos nem városi legenda, hogy az ivóvízzel elfogyasztott gyógyszermaradványok miatt a mostani fiatal férfiak spermiumának 30-60%-a életképtelen, vagy "lusta".
2015. okt. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!