Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy jönnek össze biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jönnek össze biszex (házas) párok, és milyen (társadalmi) körben találhatók?

Figyelt kérdés

Itt gondolok arra, ha van egy biszex férfi, mikor adja tudtára a barátnőjének? Volt köztetek olyan, aki csak az esküvő után jelentette be? Itt nem feltétlen arra gondolok, hogy egy másik férfit bevonni, hanem mondjuk a felességgel Legyen strap-on szex?

Meg hogy milyen körből jönnek össze ilyen kapcsolatok?



2016. szept. 7. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bár mi nem vagyunk házasok,de mi is mind a ketten biszexek vagyunk a párommal. Én mondtam el neki először,és aztán kiderült,hogy ő is az. Ez teljesen megváltoztatta a kapcsolatunkat. Már nagyon régről ismerjük egymást,az öccsén keresztül. Tehát Úgyis mondhatjuk,hogy egy baráti körből jött össze az ismerettség, teljesen véletlenül. Pár évre rá jöttünk össze. Hát akkor még nem gondoltam,hogy ez lesz.. :D
2016. szept. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

#1es!

Hogyan változtatta meg a kapcsolatotok?

2016. szept. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

Miután elmondtam neki,hogy biszex vagyok nagyon kiakadt. Azt hittem szakítani akar majd,de egy napra rá már azzal jött,hogy nyugodtan feküdjek le azzal a lánnyal,amelyikkel lehetőségem lenne rá. Sőt..elkezdett nekem keresni partnereket. Ezután derült ki,hogy ő is biszexuális. Rengeteg dolgot mesélt a volt pasijairól. Nincs jogom ítélkezni,de teljesen lesokkolódtam. Kellett egy kis idő,hogy felfogjam. Elkezdte erőltetni a nyitott kapcsolatot,vagyis hogy a saját nemünkkel lehessen szex. Ebbe bele is mentem,de nem volt valami jó ötlet,mert egy darabig az volt,hogy ha neki volt valaki akkor az természetes volt,nekem egy szavam nem lehetett és nem is volt. Ha viszont nekem volt valaki akkor féltékeny volt. Ellenezte,amit csinálok,nem akarta,hogy más hozzám érjen. Aztán elkezdte erőltetni a hármas dolgot. Végülis szex terén eltávolodtunk úgymond. De sokkal közelebb állunk egymáshoz,mint régebben. Több mindent megbeszélünk. Jó,hogy nem kell előtte titkolózni. De úgy érzem minden sokkal jobb volt,mikor még normális kapcsolatban éltünk.

2016. szept. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez sz@r ügy... :-(
2016. szept. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!