Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érettebb,35 fölötti nők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érettebb,35 fölötti nők, beindítana titeket egy 26 éves, sportos, szűz pasi szüzességének az elvétele?

Figyelt kérdés

2017. aug. 10. 20:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Végülis 2 dolgot csinálhat az illető

1, vár rendes kapcsolatra, persze nehezebb szűzként, mert van akinek ez kizáró ok,de akkor úgyis vége lenne más miatt, mert érdemes együtt lenni annak nem gond

2, felszed vmi ribit akinek nem kell tudnia hogy szűz és elvesziti, persze ettől nem lesz tapasztalt mivel az nem szeretkezés hanem bszás

Bocs hogy nem 35feletti nő voltam, de gondolom ártani nem ártott a válasz :)

2017. aug. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
mert AKIVEL érdemes együtt lenni annak nem gond *
2017. aug. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

10# Jó megközelítés:)

11& Nem, sőt. Leesett, hogy én is rossz aspektusból közelítettem meg a dolgot:)

Látod, még mindig jobb felszedni egy ribit, mint prostihoz menni. Szerintem a büszkeséget dobja el az ember, de nem csak ha szűzként fut prostihoz, egyébként is.

2017. aug. 10. 23:00
 14/18 anonim ***** válasza:
48%

Ha 26 évesen még szűz vagy,akkor csak nem lehetsz annyira sportos, jó kiállású, jóképű...Amúgy külön-külön beindítana,ha egy sportos,jóképű fiatal srácnak én lennék az első, ha mondjuk olyan 17-18 körül van,tehát nem amiatt szűz, mert nem tud felszedni egy nőt. És egy szintén sportos,stb.25 körüli férfi is beindítana, ha már egy 25 körüli szintjén van, tehát már ért a nők nyelvén, nem kell tanítgatni.


Viszont a szűzesség, és a 25 feletti kor együtt rossz ómen,nem vállanám el.

36/N

2017. aug. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
50%
14 hivatásos vagy hogy "nem vállalnád el"? xD
2017. aug. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem vállalnál... Jól van:D Olvass már rá az előző oldalra, drága.
2017. aug. 11. 11:02
 17/18 anonim ***** válasza:
És akkor mi van, ha a barátodról van szó nem rólad? Értsd rá, ne vedd magadra. Ha van előttem 60 komment nem szoktam mindet elolvasni.
2017. aug. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Kistál_és_a_bor ***** válasza:

Attól még, hogy itt bármiket írnak néhányan sztem simán összejöhet a srácnak, amit javasoltál.

Na jó, ha nem is simán, de összejöhet...

2021. júl. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!