Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Duci lányok! Titeket inkább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lányok! Titeket inkább zavarna, vagy izgatna, ha egy izmos férfi alázna titeket az ágyban a súlyotok miatt?

Figyelt kérdés

Akit esetleg izgatna, azt csak alkalmi szexnél, vagy kapcsolatban is?


Kort, kg.-ot és magasságot írjatok...

Előre is köszi!



2017. ápr. 15. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Nem izgatna. Nem szeretek megalázva lenni. Plusz én szeretem a testem, szóval nem is igazán érdekel, más mit gondol róla.

170/69

2017. ápr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy duci vagyok, inkább átlagos. De szerintem semelyik lány se örülne ennek. Mindenhonnan az folyik, hogy tegyél a kövérség ellen, lefogyni bárki tud, csak a vékony lányok a szépek. Ilyen elvarások mellett ha valaki folyton ezt hallja még az ágyban is, hogy kövér, az elég fájdalmas lehet, akkor is, ha alapból valaki elfogadta már önmagát.

169/66

2017. ápr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Senki sem szereti, ha a súlya miatt cikizik. Még az utcán is kellemetlen, nem még, ha egy olyan pasitól hallja, aki neki bejön és még a srác is le akar vele feküdni. Szerintem téged sem izgatna, ha a barátnőd, vagy akár csak a szexpartnered bármiért megalázna. Talán abban a pillanatban elsírnád magad.

172cm/55kg

2017. ápr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én fiú vagyok és nagyon szeretem a ducibb csajokat annak ellenére, hogy én sportos vagyok.

Ettől függetlenűl izgatna az a szituáció is, ha egy kövérebb lány azért feküdne le velem mert másképpen nem lenne esélye ilyen jó pasinál (:DDD). És így még azt is "elviseli" ha kicsit megalázzák lelkileg és használják.


De amúgy vannak olyan felállások ahol az is bejön, ha engem aláznak, az én hiányosságaimra mutatnak rá.

2017. ápr. 15. 15:47
 5/11 anonim ***** válasza:
99%

Pej paripa pömpölője popókádba kedves kérdező! :D

Méghogy nincs esélye egy duci nőnek egy jóképű pasinál? Dehogy nincsen. Annál nincsen, aki ilyen felületesen gondolkozik, mint te. Mit szólnál, ha neked meg kicsi lenne a péniszed, és szex közben ezt sugdosnám a füledbe, hogy: dolgozzon már az a kertitörpe!

2017. ápr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ez nem jó hasónlat.

A kis péniszzel, az olyan mintha egy nő nagyon tág lenne.


Amúgy nincs nagy péniszem, olyan 16 cm.

Nekem kifejezetten bejönne ha ilyet súgdosna a fülembe :D

2017. ápr. 15. 15:57
 7/11 anonim ***** válasza:
98%

Látom, a piros gombot jól ismered. Azt meg úgysem érted, hogy egy duci nő is ember, vannak érzései, meg önbecsülése, meg ilyesmi.

Egyébként 39/178/85 a paramétereim. Ennek ellenére nincsenek komplexusaim a kinézetemmel kapcsolatban.

2017. ápr. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

3 válaszra nyomtam zöldet, 2re kéket.

Nem mondtam, hogy nem ember és nyílván olyannal nem is csinálnék ilyet akit ez valóban bánt.

És egy kapcsolatban az élet minden területen különben támogatnám.

Ez csak egy buta fétis, nem kell annyira melre szívni.

És a paramétereid alapján nincs is rajtad akkora súly felesleg, persze ettőlmég lehetsz duci.

2017. ápr. 15. 16:12
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem szívtam mellre, csak nem szeretem a felületes embereket, és mivel a szám kicsi, de a pofám nagy, hát beszóltam. Ezek szerint mégsem vagy felületes.
2017. ápr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Zavarna. 23 146/ 65 kg
2017. ápr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!