Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érettebb,35 fölötti nők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érettebb,35 fölötti nők, beindítana titeket egy 26 éves, sportos, szűz pasi szüzességének az elvétele?

Figyelt kérdés

2017. aug. 10. 20:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
szanalmas vagy
2017. aug. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
Elég önfényezős a dolog:D
2017. aug. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem, azért ennyi paraméter nekem nagyon kevés ahhoz, hogy beinduljak. Bocs.
2017. aug. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%
Jahh, ha 26 évesen még ennek ellenére szűz vagy, akkor semmiképp tuti baj van ott, de rengeteg!
2017. aug. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
31%

Egy férfi szüzességének elvétele, csodás dolgokat rejthet magában és igen élvezetes.


De veled szerintem, valami baj lehet, azért vagy még szűz.

2017. aug. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Ha valóban sportos vagy, akkor miért vagy még szűz? A sportos férfiakat a nők azért szeretik mert dominánsak és jól megdugj-k őket, nem a látvány miatt. Egy szűz fiút tanítgatni meg nem éppen kellemes. Egy veledkorú csaj amúgy észre sem veszi hogy szűz voltál.
2017. aug. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hajjajj. Elszabadulnak az indulatok;) Egy jó barátom, akivel egy klubban edzünk, pár napja hozta fel a témát. Ez egy szimpla kérdés volt részemről, mert én tanácsoltam neki, hogy ne menjen prostihoz, hanem próbáljon, megértőbb, érettebb nővel összejönni! Ha marhaságot mondtam, ám legyen! Hogy 26 évesen miért szűz? 20 évesen már a szülei hitelét fizette és Németben 12 órázott, mellette hajszolta kint is az álmát, hogy profi ökölvívó lehessen. Lehet, hogy van baj a lelkében, de nem azért , mert nyámnyila, hanem, mert nem sok érzelem maradt benne. Nem mondanád meg, hogy szűz, de nem is teszi ki az ablakba.
2017. aug. 10. 20:34
 8/18 anonim ***** válasza:
48%
barat persze.. persze
2017. aug. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Fütyi, vágod, hogy ez egy olyan oldal, ahol az emberek név és arc nélkül tesznek fel kérdéseket?;) Nem igen kéne magamat levédeni. Dobj címet, küldök nyelvtankönyvet
2017. aug. 10. 20:47
 10/18 Spiritrobber ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy ha valaki szűz miért kell alapvetően tanítani.

Én kifejezetten jó élmény voltam az első barátnőmnek.


De biztosan ő volt béna vagy túlságosan szeretett... :)

2017. aug. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!