Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felduhit, hogy arra ker a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felduhit, hogy arra ker a baratom ne elvezzek el azonnal?

Figyelt kérdés

A baratommal mar jo parszor szeretkeztem, nem tudom megmondani hanyszor mivel nem tartom szamon, de a lenyeg,hogy kb masfel honapja aktivan elunk szexualis eletet.



Most leszogeznem. Nedves szoktam lenni kelloen, nem szoktam stresszelni,nem szoktam idegeskedni, teljesen eltudok lazulni, a baratom pedig figyelmes es torodo velem,ovatos es szerintem jol csinalja, a meretevel sincs gondom, szoval nem faj ugy az aktus.


Viszont a baj az,hogy nincsen huvelyi orgazmusom a csiklo orgazmus az mukodik, de nagyon hamar elelvezek. Amikor elkezdtunk szexelni en gyakran azonnal izgatom kozben magam, mert elkepeszto jo ugy, viszont nem birom magamnak vissza tartani es elelvezek ketszet haromszor aztan tobbszor mar nem megy, mert szuper erzekeny vagyok. Es az a baj,hogy olyankor mar az is kellemetlen szamomra ha a baratom agyeka hozzam dorzsolodik ott lent, mert erzekeny lesz az egesz puncim es a csiklom is. Ilyenkor szivem szerint abba hagynam ket okbol is. Az elso,hogy alabbhagy az izgalmi allapotom es kellemetlenne valik a szex. Vagyis jo erzes ha bennem mozog a baratom, de ettol nem elvezek el es csak varom,varom a csucspontot de nem jon el es nagyon jo..de semmi a csiklomat meg mar izgattam es erzekeny nem megy tobbet..Azt pedig nem tudom csinalni,hogy varjam meg amig a baratom kozel lesz a csucshoz..es akkor nyuljak csak magamhoz. Mert nem birom ki, mar az aktus elejen muszaj izgatnom magam, mert ugy jo. Amikor a baratom izgatta a puncimat o sokszor abba hagyta mielott orgazmusom lett volna, de ez talan irto gaz, de felmergesitett ezzel nagyon, folyamatosan megtagadta tolem, ne erjek magamhoz, varjak kicsit. Hat nem megy. Az elso 3-4 percben elintezem magamnak a dolgot. Utana mar csak azert jo mert megis erzem magamban es varom az orgazmust, de nem jon el ugysem. Szoval azt is csinaltunk hogy akkor elojateknal elelveztet kicsit varunk es utana lesz szex, de ez sem valt be.


A baratom meg onzonek nevez, nem hiszi el hogy ilyen moho vagyok es gyorsan elakarok elvezni. Mondtak neki hogy sajnalom es figyelni akarok ra is. Kiveszem a reszemet, aktiv is szoktam lenni, de volt olyan,hogy arra kertem a baratomat fejezzuk be, mert erzekeny vagyok nagyon. O meg nem elvezett el, kiartam oralisan elegiteni de akkor meg duhongott es onzonek nevezett arra kert,hogy ne nyuljak magamhoz kicsit. De nem erti,hogy nekem izgatnom kell a csiklomat?


Nem fogunk szakitani,szeretjuk egymast.


Mit kell tennem ahhoz,hogy jobb legyen a szex es bevarjam a baratomat? Kb 20-25 perces szokott lenni egy "gyorsabb" menet, de volt hogy egy ket oras szeretkezes is volt. Akkor persze szunetekkel, de ott is gond volt,mert hamar elelveztem es utana mar teljesen o akart iranyitani, o izgatta a csiklomat, de meg hamarabb elmegyek ha o csinalja nekem.


L


2017. júl. 20. 15:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
"Amikor elkezdtunk szexelni en gyakran azonnal izgatom kozben magam, mert elkepeszto jo ugy..." - itt van a kutya elásva. Talán itt kellene kereseni a megoldást is, ha ez eddig nem volt számodra egyértelmű
2017. júl. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit sem érdekel, hogy ha ezt így csinálod, akkor a barátod fog állandóan orgazmus nélkül szexelni, te meg 3-4 perc alatt elmész 3- szor? Tényleg nagyon önző vagy! Akkor nyúlj magadhoz, ha a párod is közeledik a csúcshoz, mindegy hogyan
2017. júl. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy nekem az ugy nem teljes elvezet,ha felorat varok arra hogy izgassam magamat. Amikor csak huzogatja ki be es nem izgathatom magam akkor pisilesi ingerem van, varom az orgazmust de sosem jon el. Es ilyenkor magamhoz kell nyulnom, mert ugy elelvezek. De ha nem izgatom magam akkor csak ugy erzem hogy mindjat ott vagyok..de nem es az ugy nem volt jo. Nem akarok onzon viselkedni. Akkor szerintete varjam meg amig elelvez es akkor izgassam magam en is? Mas otlet?
2017. júl. 20. 15:19
 4/22 anonim ***** válasza:

Amikor a fiúk élveznek el két perc alatt, akkor micsoda kiabálás megy, hogy a fiú önző, meg nem bírja, milyen béna srác stb.

De ha egy csaj csinálja, akkor meg persze normális :D

2017. júl. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Tudsz olvasni? Eppen onzonek neveztek senki nem vedett -.-
2017. júl. 20. 15:35
 6/22 anonim ***** válasza:
Ha már kellemetlen, váltsatok popsira. Garantálom, hogy nem fog duzzogni a barátod, ha felveted neki.
2017. júl. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

WTF, azért ez tényleg önző. Most gondolj bele a fordított esetbe, ha mondjuk neked kellene 10-15 perc, de a barátod magas ívről tojna az igényeidre és 3 perc alatt, csak a saját élményére koncentrálva, gyorsan elsülne, mert neki az a jó. Te meg ott maradnál, azzal, hogy "fejezd be magad, nem tudtam várni 5 percet rád, sorry"


Ez gáz, de tényleg. Mi az, hogy neked csak ez a jó, mert csak úgy jó, és hogy nem bírod ki???

Akkor maradj a maszturbálásnál és ne lopd a pasid idejét, ha nem vagy képes még annyit sem megtenni, hogy elhúzd az orgazmusodat.


Csak hogy összegezzem:

Képes lennél elhúzni magadat, beleélni a szexbe magad, megvárni a párodat és átélni a legjobb érzést, mikor egyszerre sültök el, de nem csinálod, mert nem bírsz kib**szott 10 percet várni a párodra, mert a te élvezeted a fontosabb. És úgy gondolod, hogy nem vagy önző?


Remélem valamikor összehoz a sors egy olyan pasival aki annyira tojik a te orgazmusodra, mint te a pasidéra.

2017. júl. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Basszus...

Eddig a parod szinte mindig szenvedett, mert o sose elvezhetett, de te igen, mert neked az kell. Neki is kell. Orulj neki h egyszer nem b...ott meg idegessegeben, hanem figyel rad... vedd mar eszre, ugyan azt csinalja mint te, csak o nem csinalja tovabb h elelvezzen, mert neked rossz. Az h neki is rossz az nem tunik fel neked. Ennyit nem vagy kepes kibirni. O is ugyanugy azt erzi h mindjart ott van erre te mondod h jaj neked ez rossz... igazan kibirhatnad, nem onzozni meg kenyeskedni h jaj de nekem az ugy nem jo :(((

2017. júl. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy picit onzo voltam. De legutobb peldaul ugy szexeltunk,hogy en izgattam magam elmentem az elejen, de vegig csinaltuk es meg vagy 20-25 percig biztos tartott az aktus. Amugy ahogy irtam is, jo szokott nekem lenni, csak varom, varom az orgazmust, kozben erzem mar hogy hiper erekeny lettem es jo,nagyon jo, de semmi nem tortenik. Mar probaltam kontrollalni es visszatartani is, de akkor inkabb o csinalta csak akkor megallt sokszor. Meg ami nekem fontos,hogy misszionaris pozban tudok csak elelvezni. A kutyapozban nem tudom megfeleloen izgatni magamat. Ezert sokszor ugy kezdjuk hogy o van felul vagy hattal van nekem vagy lovagloban, de a legjobb ha felettem van mert akkor a legjobb erzes es ugy gyorsan elmegyek.


A sima maszturbalast nem annyira szeretem, meg havi ketszer ha csinalom magamnka most hogy van szex. Nem akarom elvesziteni a baratomat. Gondolkodom hogy lehetne neki is jobb. Azert volt,hogy elelvezett nem maradt mindig kieleguletlen. De ha igen akkor en akartam kenyeztetni de csak duhongott es veszekedett velem, mert onzon viselkedem, nem hiszi el hogy nem tudom vissza tartani felorat.

2017. júl. 20. 16:02
 10/22 anonim ***** válasza:

én pont így voltam az exemmel, neki legyen jó, én meg le voltam sza@va

na, már nem is vagyok vele...

2017. júl. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!