Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan nyerhetném vissza az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyerhetném vissza az orgazmuskészségemet? Hogyan élvezzek el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Meglehetősen hosszú lesz, de muszáj az egész történetet leírnom ahhoz, hogy érthető legyen..

Szóval jelenleg fél éve élek párkapcsolatban, és ez idő alatt egyetlen egyszer sem volt orgazmusom. Igazából soha életemben nem volt még férfi által, vagy férfi jelenlétében orgazmusom.

Viszonylag korán, 6-7 évesen kezdtem el maszturbálni, úgy, hogy a hasamon feküdtem és valamit "magam alá gyűrtem". Kb. 14 éves koromig ezzel a módszerrel csináltam,aztán rákaptam egy elektromos masszírozóra, ami rendkívül erősen rezeg, és persze nem erre a célra van kifejlesztve...

18 éves voltam amikor elvesztettem a szüzességemet, de sem abban a kapcsolatban, sem az utána következőkben (4 férfival voltam összesen) nem tudtam elélvezni.

Mivel egyébként igen nagy szexuális étvággyal rendelkezem, és nagyon szeretek (szeretnék) szexelni, kénytelen voltam (vagyok) a párkapcsolataim alatt is masztizni, ezzel az erősen rezgő szerkezettel, ugyanis másképp saját magamnak sem tudok orgazmust okozni. Ha simogatom magam, az jól esik, nedvesedek is, iszonyatosan kívánom a kielégülést, de a közelében sem vagyok...

Ha a párom izgat az ujjaival, vagy orálisan, akkor is ugyanez a helyzet. Nagyon élvezem, de orgazmus a láthatáron sincs..

Ebben szeretném a segítségeteket, tapasztalataitokat kérni!

Esetleg volt valaki hasonló helyzetben?

Hogyan "tanuljak meg elélvezni"?

A "majd én segítek" típusú válaszoktól kíméljetek, kérlek!

Köszönöm!



2017. márc. 17. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Túl erős ingerekhez vagy hozzászokva. Szokj le róla úgy, Hogy többet nem használod. Akármennyire fel vagy pezsdülve, csak a párod és te magad használd segédeszköz ként, az erősen rezgő bigyót felejtsd el.
2017. márc. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy lényeges információ, de most 23 éves vagyok, ez lemaradt.
2017. márc. 17. 20:24
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezt próbáltam természetesen, de egyszerűen nem megy... Sehogy sem.
2017. márc. 17. 20:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad? Megvan még a masszírozó gép. Ha igen most leviszed a kukába. Aztán hetek hónapok múlva ha már a falat kaparod simán el fogy menni bárhogy!
2017. márc. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igaz van az első válaszolónak. Túl nagy ingerekkel tudsz csak elmenni, ez pedig nem jó. Szokj le arról a rezgő vacakról. Pár hét/hónap után majd te és a párod is tud orgazmust okozni neked.

20N

2017. márc. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!