Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan nyerhetném vissza az...

Hogyan nyerhetném vissza az uralmat? 15/L

Figyelt kérdés
Sziasztok! A sztorit a szüleimmel kezdeném, mert részük van ebben. Nagyon rossz velük a kapcsolatom, nem is velük élek (diplomaták, nem is élnek Magyarországon!) Ezért a nagymamámmal élek Budapesten. Annyit kell tudni, hogy semmilyen anyagi segítségeg nem fogadok el a szüleimtől. A nagymamámmal viszont elég szűkösen élünk. Ez nem is probléma, de egyszer előfordult, hogy annyira elfogyott a pénz a hónap végére, hogy egy nap kimaradt az evés. Egész nap rosszul voltam, fájt a hasam, de nem mutattam, mert a nagyim igy is borzasztoan érezte magát. És ebben részem volt, mert én nem fogadok el segitseget a szuleimtol. De azzal hatalmat adnek a kezukbe, hogy a fejemhez vagjak, hogy ok tartanak el. Nem a legjobb szulok. Sot.. Na de a lenyeg ennel a napnal kezdodott. Masnap mikor felkeltem mar nem is ereztem azt a hasfajast, nyilvan hozza szoktam. Aztan azon kaptam magam hogy egyre tobbszor hagyok ki etkezeseket. Vegul mar eszre sem vettem, de csak 1-2 falatot ettem naponta. Tetszett, hogy kevesebbet mutat a merleg es hogy lefoglalom magam valamivel. Egy ideig nem tunt fel senkinek ez a dolog, es en is azt hittem en iranyitok, de tegnap muszaj volt ennem, mert a nagyim szuletesnapja volt. Szornyen ereztem magam es akaratom ellenre visszajott az a nagy kajamennyiseg. Utana meg rosszabbul voltam. Fogalmam sincs, hogy mit csinaljak, nem akarok orvoshoz menni, nem vagyok anorexias/bulemias mert nem tudatosan hanytam. Valahogy helyre szeretnek jonni.

2017. jan. 8. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy most igazi szemét állat leszek, de az ékezet nélküli írásodból arra következtetek hogy okostelefonra van pénz, de kajára már elfogyott.


Szomorú hgoy a szüleid ilyenek. Azt tudom javasolni hgoy menj el dolgozni, vagy kérj segítséget a szüleidtől. Ez nem hatalmi játszma, hanem kötelességi kör. A szüleidnek kötelességük téged felnevelni.

Ennyi idősen egyedül egy nagymamával? Elég kemény.

2017. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mit ne mondjak elég önző vagy. Elvárod a nagyitól h a kis nyugdíjából ő tartson el csak mert nem vagy jóba a szüleiddel? Menj el akkor diákmelózni. Amúgy anorexiás vagy, és azért hánytad vissza mert teljesen össze van szűkülve a gyomrod. Kezdj el fokozatosan egyre többet enni. Naponta többször egyre több falatot.
2017. jan. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!