Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért zúgok bele valamilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zúgok bele valamilyen szinten minden csajba akivel dugok?

Figyelt kérdés

Valami érzelmi prosti vagyok vagy mi? Persze nem úgy kell elképzelni, hogy én akkora Casanova vagyok, hogy minden nap mással mert kifejezetten bénán csajozok és még válogatós is vagyok, csak az utóbbi időbe jól mentek a dolgaim és összejött 3 csaj is.

És észrevettem, hogy mindegyikkel elképzeltem már a közös jövőt, meg beléjük képzelek egy csomó olyan tulajdonságot ami nincs is, illetve nem is akarok és nem is lenne szerencsés ha tegyük fel mi együtt lennénk mert nagyon mások vagyunk és tudom, hogy nekem se lenne jó.

De ilyen találkozók alkalmával úgy érzem szerelmes vagyok a másikba, 1-2 napig csak rá gondolok romantikusan.


Ezt eddig úgy nem vettem észre mivel sosem volt egyéjszakás/alkalmi dolgom, eddig 3 barátnőm volt és velük feküdtem csak le de csak miután már jó ideje ismerkedtünk. Mondjuk fura mert beléjük meg nem voltam szerelmes, de eleinte ott is ezt éreztem. Bár én nem tudom milyen az az igazi szerelem sajnos még nem volt benne részem, csak egyszer de akkor egészen kicsi korom óta tetszett ugyan az a lány de az nem volt viszonzott, meg hát 15 évesen kinőttem.

Csak ha pár napja ismersz összvissz valakit nem kéne, hogy így érezzen valaki legalábbis szerintem. 19 vagyok ha ez számít valamit.


2017. júl. 1. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Oxytocin hormon hatása. Kötődsz mindig az aktuális partneredhez.
2017. júl. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert igazából társra vágysz, mégpedig görcsösen. Ne akard, ezeket engedd el, ne vedd komolyan,.
2017. júl. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fellángolásnak hívják ezt
2017. júl. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Haverom pont ilyen.. csak ő 26. És már már mérgező a közelébe lenni, az azt követő néhány napban miután összejön neki egy csaj.

Persze én megértem ezt, és elfogadom, hisz nem vagyunk egyformák, és nem vagyunk azonos érzelmi hullámhosszon, de könyörgöm.. ha csak egy szex volt akkor az csak egy szex volt, ne lássunk már bele többet annál ami.

2017. júl. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!