Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tinder valamilyen szinten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinder valamilyen szinten anonim?

Figyelt kérdés

Sose használtam még, nem tudom hogyan működik.

Gondolom kell feltölteni képet és kitölteni az adataid.

Ezután akárki megtalálhat téged vagy sem?

Úgy értem, hogy pl. belehet állítani, hogy 20-30 közötti barna hajú lányokat keresel, akkor csak ők tudják megnézni a profilod vagy akárki?


2017. ápr. 23. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
FB-al kell összekötni, de persze létrehozhatsz egy kamu FB profilt hozzá
2017. ápr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak azt tudod szabályozni, hogy te kit láss, azt nem, hogy téged ki láthat. Elvileg ha feljön egy olyan illető, aki nem szerepel a keresési tartományodban, akkor nagy az esélye annak, hogy ő belájkolt téged, mert szerepeltél az övében, és ezért hozza fel a rendszer.


Az adataidat nem tudod kitölteni, sem változtatni, azokat a fészbúkprofilodról importálja be az alkalmazás.

2017. ápr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Vagy csinálhatod úgy is, ahogyan én tettem. ;)

A Facebookon létrehoztam egy új fotóalbumot, amihez beállítottam, hogy csak én láthassam. Ebbe tettem direkt a Tinderhez készített vagy oda szánt képeket (mindegyiket magamról, csak nem akartam az ismerősök előtt "rajoskodni", hogy magamról készített fotókat posztolok :P)


Szóval a lényeg: a Tinder a Facebook profilodról emel át adatokat (nem is tudom, hogy nevet lehet-e változtatni), de a rejtett albummal tudsz olyan képeket megjeleníttetni Tinderen, amiket a Facebooko mások nem látnak. De mondom, az egyéb adatok miatt telesen nem tudsz anonim maradni.

2017. ápr. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!