Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csak a Tinder utál engem, vagy nem nézek ki jól, és ezért nincs matchem?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Az a helyzet, hogy kíváncsiságból csináltam Tinder fiókot. És én nem tartom magam csúnyának, de pár hónap alatt csak kettő matchem lett...


Valaki mondana véleményt?


[link]



2017. ápr. 17. 19:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Leírásod milyen? Amúgy egyetemistákat nem nagyon szoktak jobbra húzni, mikor több olyan közül is válogathatnak, akik már dolgoznak.
2017. ápr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Nagyjából az van a leírásban, hogy szeretem az agymenőket, a pizzát, és a kutyákat.


Nem tudom hogy a linkben mennyi látszik a profilomból, de vannak egyéni képeim is, meg van 2 olyan amelyen mással vagyok...


A profilképem látszódik?

2017. ápr. 17. 20:48
 3/22 A kérdező kommentje:
és azokon mosolygok is...
2017. ápr. 17. 20:48
 4/22 anonim ***** válasza:

Amin mással vagyok, azokat szerintem szedd le. Amin mosolyogsz, azt tedd előre.

Nem lesz amúgy így sem sok matched. Túl normálisnak tűnsz. :)

2017. ápr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Mi az hogy túl normálisnak tűnök? :D
2017. ápr. 17. 20:56
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy ronda, átlagosnál kicsit jobban nézel ki, de ez a kép, amit látok rémes.


A szemedbe süt a nap és hunyorogsz, ráadásul ballagási öltöny van rajtad.


Szedd le és készíts másikat. Ha már ilyen szép a kert, inkább menj oda, nem kell a tetőre mászni.

2017. ápr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

köszi a tippet :)

akkor mindjárt rakok fel másik profilképet, hátha az jobb

2017. ápr. 17. 21:01
 8/22 anonim ***** válasza:
54%

Az öltönnyel mi a probléma? Nehogy leszedd, csak rakd hátrébb, egy mosolygósat rakj elsőnek.

Azt, hogy túl normálisnak tűnsz, arra írtam, hogy itt az a lényeg, hogy kitűnj valamivel. Nem burokban élsz, te is tisztában vagy a fiatal lányok értékrendjével. Annak ellenére, hogy normálisan nézel ki, és szereted az Agymenőket, a pizzát, és a kutyákat (ami amúgy előnyös kellene, hogy legyen), nem fognak ugrani a lányok sajnos.

2017. ápr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
értem. most raktam fel egy másik profilképet, nem tudom az mennyire jó... lehet hogy majd a kutyámmal kéne csinálnom egy selfie-t, csak most a bátyámnál van...
2017. ápr. 17. 21:07
 10/22 A kérdező kommentje:
amúgy amit adtam linket, azon látszódik az összes fotó?
2017. ápr. 17. 21:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!