Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csak a Tinder utál engem, vagy nem nézek ki jól, és ezért nincs matchem?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Az a helyzet, hogy kíváncsiságból csináltam Tinder fiókot. És én nem tartom magam csúnyának, de pár hónap alatt csak kettő matchem lett...


Valaki mondana véleményt?


[link]



2017. ápr. 17. 19:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én csak egyet láttam, még most is a napsütéses van a fotón.
2017. ápr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

hát az a gond hogy ide nem tudom felrakni a többi fotót :(

amúgy azon gondolkodtam, hogy nyáron beiratkozok ilyen társastánc tanfolyamra, hátha...

2017. ápr. 17. 21:16
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

És azért szedje le, mert 19 éves.


Egyértelmű, hogy nem hétköznapi viselet, meg amúgyis eléggé nagy a kontraszt a háttérrel, így pedig béna a fotó.


Mondjuk a srác csak annyit tud elmondani magáról, hogy szereti az agymenőket, szóval akár maradhatna is a kép..


Nem tudom mi a célcsoportod, de a legtöbben angolul néznek sorozatot és angolul is írják ki a címét.


Dobj fel egy gameofthronest, extrém sportot, egészséges életmódot, startupot, meg valami alter szórakozóhelyet az adatlapodra a menő sulid mellé és sikered lesz a 17 éveseknél.


Persze csak másik fotóval.

2017. ápr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Illetve nem tudom hogy jól látom-e magam... szerintem azért látszik a megjelenésemen hogy nem vagyok buta, illetve szerintem az is látszik hogy nem vagyok az a tipikus kockafej sztem. jól látom?
2017. ápr. 17. 21:18
 15/22 anonim ***** válasza:
68%

És 19 évesen nem vehet fel egy zakót? :D Ne szórakozz már, ez egy normális kép. Néha feldob a lányok mellett egy-egy férfit, látnád, milyenekkel próbálkoznak. Iphone a tükörben, bicepsz mutogatás stb.

Minek kellene angolul írnia? Olyat kiírnia amit nem néz, nem foglalkozik vele, nem érdekli? Szerintem tök jó, hogy önmagát adja a profilján. "Dobj fel ezt meg azt" - és ha találkoznak, és kiderül, hogy semmi köze hozzá, akkor mit csináljon? :D


Kérdező, add magad, légy türelmes. Nem tűnsz butának, ne is hagyd magad befolyásolni. A megfelelő lány meg azért szeressen meg, aki vagy, ne a startupért meg az egészséges életmódért amit "feldobsz".


Amúgy férfi vagyok.

2017. ápr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nagyon morcos és lehangoló ez a főkép. A többit nem látom sajna
2017. ápr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

ment a zöld pacsi. Am frissült a leírás:

"Nyáron megyek tandemugrásra, aki szeretne velem jönni, az húzzon jobbra. :) Egy Golden Retriever gazdája."


Hátha ez jobban bejön... és a tandemugrás az igaz...

2017. ápr. 17. 21:39
 18/22 A kérdező kommentje:
Amúgy az a szomorú, hogy az egyik ismerősömnek olyan profilja van, hogy napszemüveges képek, alig látszik az arca, semmi leírás, és legalább 40 match... :D
2017. ápr. 17. 21:44
 19/22 anonim ***** válasza:
Nagyrészt kisugárzás kérdése is, haverom egy zöldes árnyalatú, kicsit homályos webcamos fotóval tarolt online ismerkedésnél (pl. jó csaj írt rá, hogy dugjanak), pedig bár jóképű srác, mégsem egy kigyúrt, milliárdos Adonisz. Mások, hasonló vagy még jobb adottságokkal meg műtermi fotókkal sem tudnak összehozni egyetlen randit sem.
2017. ápr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Amugy annyira egyedi, hogy kinek mi. Nekem tetszik ez a kissrac, de nekem pl. tul fiatal. Szerintem a kinezeteddel abszolut semmi gond nincs, a matchek hianya valoszinuleg abbol adodik, hogy ez a 19 ev meg nagyon az also korhatara a Tindernek, es a lanyok nagy altalanossagban idosebb fiut keresnek maguknal, igy alapbol csokken a kozonseg is, akik jobbra huzhatnanak.

Amugy szerintem tok cuki ez a nyari tandemtabor, de kicsit kisfius ez az elso mondat a bioban :) azon kivul semmi, de semmi gond veled! :) N26

2017. ápr. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!