Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik használtok Tindert, hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik használtok Tindert, hány férfival/nővel álltok párban és abból mennyivel beszélgettek?

Figyelt kérdés

Érdekel mennyire általános, hogy az emberek "bejelölik" egymást aztán némán nézik a másikat és nulla kommunikáció.


Ti kiknél kezdeményeztek és mit gondoltok, ha nálatok nem kezdeményeznek, annak mi lehet az oka?



2017. ápr. 22. 18:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%

Pont tegnap kezdtem tinderezni 25 éves egyedülálló anyukaként. Kb 1 órát játszottam a jobbra balra húzogatást, reggelre majd 500 párom lett, ebből kb 300 írt és csak kb 50nek volt gyereke(ez volt a kritérium). A legszimpatikusabbaknál kezdtem a visszaírkálást, 10 maradt mostanra, akiknek ma már 2-3 × írtam.


Elképesztő mennyiségű sikeres és jóképű 35 alatti férfi van fent, egy kis komplexusom is lett, mert minden 2. Pasi rendkívül menő helyen dolgozik, vagy vezető beosztásban van. Mezei diplomást alig találni. Mondjuk ez Bp.

2017. ápr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Ez a Tinder, egy kib_szott húsbolt.
2017. ápr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hű egyes. Te nagyon vonzó nő lehetsz, ha ennyi matched van. Mondjuk én biztosan nem játszottam egy órát és nem sok embert húztam jobbra, abból lett 8 match, de egyik sem szólalt meg. Lehet tegyem félre a büszkeségem és nőként én kezdeményezzek?
2017. ápr. 22. 19:30
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

Az internet szerint 12 óránként 100 lájkot használhatsz el, szóval a kedves egyes vagy kamuzik, vagy nem tud számolni, vagy már elsőre rögtön fizetett, hogy több lehessen, ami elég értelmetlen. Just sayin'.


Kedves kettes, neked köszönjük, a világegyetem jobb hely lett miután ezt ide beböfögted.


Kérdező: attól függ, hogy mi a fontosabb neked: a büszkeséged, vagy hogy tegyél a boldogságodért. A nem-visszaírás amúgy a lányokra nagyon jellemző, szóval lehet nem árt, ha megtapasztalod, milyen az, ha te írsz és arra nem írnak vissza, hátha kicsit empatikusabban fogod majd fel a jövőben a dolgokat.

2017. ápr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 30 matchem volt/van, mindig én kezdeményeztem, kb. a lányok fele írt vissza, de csak egyszavas válaszokat adott, úgyhogy annyiban is hagytam ott az ismerkedést. Az a baj hogy ott sokan a tökéleteset keresik és esélyt sem adnak hogy megismerjük egymást. De most talán adok neki még egy esélyt :D 24/f
2017. ápr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5-ös. Minden lányra írtál, akivel egyeztél vagy volt valami, ami alapján aztán még tovább szűrted? esetleg volt olyan, akit egyébként túl jónak tartottál és jobbra húztad aztán nem mertél ráírni? Mert én már ilyet is olvastam. :D
2017. ápr. 22. 20:01
 7/12 anonim ***** válasza:

kb 10 lánnyal. Utóbbi 1 hónapban csak 1 találatom volt. De ő így második pillantásra mégsem volt szimpi.

A többiekkel meg csak unalomból próbáltam beszélni, azért vagyok fent azon a szaron, nem másért :D

2017. ápr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy fizettem az extra szolgáltatásért. Nagyon megérte. Szerintem nevetséges ez a minimum szint úgy, hogy szinte senkinek sincs kitöltve az adatlapja, még csak azt sem tudom magasabbak e nálam, vagy egyedülállók e. Aki nem fizet, az csak szórakozásból van fent.


Átlagos nő vagyok arcra, a súlyom átlag alatti.

2017. ápr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A pározás az oké, de, hogy sokakat elijesztek egy szia után...nem értem ezeket a nőket. Egyébként a csajok többségének az igényei, nem állnak arányban a kinézetükkel.
2017. ápr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

jóó...


a nőknek találták ki a tindert, nekik nem is kell "húzogatni" naponta. Heti egy és ott a sok pár.


Pasiként nagyon sz*r, mert te húzogathatd naponta, de alig lesz párod. Pont azért, mert a csaj lehet nem fog húzni, vagy elutasít látszatra.


aztán meg a sekélyes beszélgetések, amiket művelnek...istenem..

2017. ápr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!