Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nővel, hogy tudnék nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nővel, hogy tudnék nagyon sok hónapot úgy párban leélni, hogy nem gyötör engem a gyermek nemzés kérdésével, hanem csak örül nekem?

Figyelt kérdés
Amiket megadok neki,ahova elviszem és cserébe nem sokat kérek tőle,csak azt,hogy ő is dolgozzon és segítsen nekem ha kell. Ez baj?

#olsvkosbgvSBHI
2017. ápr. 7. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, nem tűnt még fel neked, hogy van tini szekció is itt a gyk-n? Esetleg, ha oda átrakatnád az ovis kérdéseidet, nagyon hálásak lennénk. :)
2017. ápr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem baj.

Mit jelent nálad az a "nagyon sok hónap"? Csak mert mi kb. 54 hónapig nem gyötörtük egymást a gyereknemzés kérdésével, hanem csak örültünk egymásnak.

Hány éves vagy és milyen korú nők iránt érdeklődsz. Harminc felett már sokan úgy érzik, kifutnak az időből és hamar előjön a gyerek-téma. Huszonévesek hozzáállása meg változó.

2017. ápr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

kérdező, egyáltalán nem akarsz saját gyereket vállalni soha?

miért nem?

2017. ápr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
Sehogy. Egy nő ha férfival van, azt érdekből teszi. Ha pénzed, nagy péniszed nincs, és még dísznek sem vagy jó, akkor gyereket kell csinálnod. Egyéb esetben mész a lapátra.
2017. ápr. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

keress olyan nőt aki nem akar gyereket pár hónapon belül.


Tudod.. kommunikáció..

2017. ápr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ó,én akarok majd gyereket vállalni,csak nem akarom,hogy a csaj otthagyjon és bepereljen a gyermek miatt.
2017. ápr. 8. 19:50
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez a szeretnél többször teljesíteni csaj a bal sarokban tök jól néz ki
2017. ápr. 8. 19:52
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nem költöztem még el itthonról és emiatt se tűnik jó ötletnek most bevállalni egy gyereket.
2017. ápr. 8. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!