Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azoktól kérdezem, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoktól kérdezem, akiknek lazább kapcsolatuk, vagy "szabadidőpartnerük" van. Azért kötődtök egymáshoz valamilyen szinten lelkileg is?

Figyelt kérdés

Egy ilyen kapcsolat kizárólag a szexről szól, vagy van benne minden, csak épp nem akartok elköteleződni teljesen mint például egy házasságban?Vagy mindenkinél egyéni, hogy mi fér egy ilyen lazább kapcsolatba ? Most gondolkozom egy ilyenen, de kicsit félek belekezdeni, mert a fiú kb 20 évvel fiatalabb nálam, de ő idősebbet keres.Tetszik nekem és most úgysincs még komoly kapcsolatom, nem tartozom hűséggel senkinek.Szeretnék én is kicsit szórakozni, élni az életem, amíg nem alakul valakivel komolyabb.Nyilván egy ennyire fiatalban nem fogom a leendő férjet keresni, de egy teljesen "lélektelen" kapcsolatot sem akarok, az egy éjszakás kaland sem érdekel..

azért kérdezem ,mert nekem még nem volt olyan kapcsolatom, ami közös megegyezéssel egyből laza kapcsolatnak indult.Mindig mindenkivel komolyan kezdtem.


2017. jan. 8. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok, mint te. Az én barátom "csak" 15 évvel fiatalabb, és laza kapcsolatnak indult, aztán szerelem lett belőle. Nem így akartam, de így alakult. Ha teljesen biztos vagy magadban, hogy nem szeretsz bele, akkor biztatlak, egyébként lesznek keserű perceid, vagy neki, ha ő szeret beléd, és többet fog akarni.
2017. jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem most épp nincs, keresőben vagyok az ilyen kapcsolat terén is de korábban volt egy pár úgyhogy remélem az én válaszomat is elfogadod :)


Ha csak egy éjszaka volt és utána soha többet nem láttuk egymást akkor nem. Egy nagyon jó emlék marad.


Ha többször is találkoztunk akkor persze törődök vele, meghallgatom, stb. És ő is velem. De semmi több. Kvázi jó barátokká válunk egy kis extrával. És még társkeresésnél is segítünk egymásnak. Elmondjuk a véleményeinket, tanácsot adunk, biztatjuk egymást, stb. Nekem legalábbis ilyenekben volt részen.


25f

2017. jan. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!